głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika miiku

z łódzkiego   a ty ?    teksty just_kapsel dodał komentarz: z łódzkiego , a ty ? ;) do wpisu 31 stycznia 2011
magda   miło mi .    teksty just_kapsel dodał komentarz: magda , miło mi . ;) do wpisu 31 stycznia 2011
jest dwoje ludzi najważniejszych w moim życiu . ona i on . przyjaciółka i chłopak . doskonale się uzupełniają . tworzą idealne połączenie   dzięki któremu codziennie mam smajl na ryju . love u !

just_kapsel dodano: 30 stycznia 2011

jest dwoje ludzi najważniejszych w moim życiu . ona i on . przyjaciółka i chłopak . doskonale się uzupełniają . tworzą idealne połączenie , dzięki któremu codziennie mam smajl na ryju . love u !

a pamiętasz ten dzień   kiedy liczyliśmy gwiazdy   a świerszcze grały specjalnie dla nas ?

just_kapsel dodano: 30 stycznia 2011

a pamiętasz ten dzień , kiedy liczyliśmy gwiazdy , a świerszcze grały specjalnie dla nas ?

wiesz   mam dużo marzeń . jednak 90   nich związana jest z tobą   cieszysz się ?

just_kapsel dodano: 30 stycznia 2011

wiesz , mam dużo marzeń . jednak 90 % nich związana jest z tobą , cieszysz się ?

dokładnie.       jak masz na imię ? teksty just_kapsel dodał komentarz: dokładnie. ; ** jak masz na imię ? do wpisu 30 stycznia 2011
taką wodą być co nawilży twoje wargi   uwolni kąciki ust gdy przyłożysz je do szklanki .   happysad. ♥

just_kapsel dodano: 30 stycznia 2011

taką wodą być co nawilży twoje wargi , uwolni kąciki ust gdy przyłożysz je do szklanki . - happysad. ♥

postanowiłam   będę sobą. zdjęłam sztuczny uśmiech z twarzy  przestałam nosić rękawiczki  paliłam na środku ruchliwej ulicy  piłam czerwone wino  płakałam i śmiałam się kiedy miałam na to ochotę  wyrzuciłam wszystkie sukienki  kupiłam kilka par spodni  makijaż już nigdy nie zagościł na mojej twarzy. i wiesz  mimo Twojej nieobecności poczułam się jakoś lepiej.

waniilia dodano: 30 stycznia 2011

postanowiłam - będę sobą. zdjęłam sztuczny uśmiech z twarzy, przestałam nosić rękawiczki, paliłam na środku ruchliwej ulicy, piłam czerwone wino, płakałam i śmiałam się kiedy miałam na to ochotę, wyrzuciłam wszystkie sukienki, kupiłam kilka par spodni, makijaż już nigdy nie zagościł na mojej twarzy. i wiesz, mimo Twojej nieobecności poczułam się jakoś lepiej.

zostawiłeś mnie zupełnie samą  na pastwę gwałcicieli  potworów i innych brzydkich postaci. biegłam do domu po pustej ulicy  towarzyszyły mi tylko latarnie i deszcz. czułam obecność niezidentyfikowanego stwora na plecach  odwróciłam się. to cisza przeszywała mnie na wskroś. nie zauważyłam kamienia  potknęłam się  wpadłam w kałużę. rozerwałam leginsy  połamałam szpilki. makijaż rozpłynął się od deszczu i łez. pod moją kamienicą odpaliłam papierosa  a matce powiedziałam  że mnie napadli  bo zabiłaby Cię skurwielu.

waniilia dodano: 30 stycznia 2011

zostawiłeś mnie zupełnie samą, na pastwę gwałcicieli, potworów i innych brzydkich postaci. biegłam do domu po pustej ulicy, towarzyszyły mi tylko latarnie i deszcz. czułam obecność niezidentyfikowanego stwora na plecach, odwróciłam się. to cisza przeszywała mnie na wskroś. nie zauważyłam kamienia, potknęłam się, wpadłam w kałużę. rozerwałam leginsy, połamałam szpilki. makijaż rozpłynął się od deszczu i łez. pod moją kamienicą odpaliłam papierosa, a matce powiedziałam, że mnie napadli, bo zabiłaby Cię skurwielu.

kiedyś ten pan był mi bliski   ale  dziś rzeczywistość wygląda już zupełnie inaczej .

just_kapsel dodano: 30 stycznia 2011

kiedyś ten pan był mi bliski , ale dziś rzeczywistość wygląda już zupełnie inaczej .

nie mogę bez ciebie żyć jak house bez vicodin ' u .

just_kapsel dodano: 29 stycznia 2011

nie mogę bez ciebie żyć jak house bez vicodin ' u .

możesz być przystojniejszy  mądrzejszy  bogatszy. możesz zabierać mnie na romantyczne wycieczki za granicę  całować delikatnie. możesz tańczyć ze mną walca  chronić od cierpienia. możesz się starać  ale wiedz  że nigdy nie będziesz taki jak on.

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

możesz być przystojniejszy, mądrzejszy, bogatszy. możesz zabierać mnie na romantyczne wycieczki za granicę, całować delikatnie. możesz tańczyć ze mną walca, chronić od cierpienia. możesz się starać, ale wiedz, że nigdy nie będziesz taki jak on.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć