głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika melaa

Zobaczysz  że jeszcze kiedyś się spotkamy. W letni słoneczny poranek  gdy słońce będzie ogrzewać nasze ciała a wiatr delikatnie plątał włosy. Miniemy się całkiem przypadkiem  tak zaplanuje los. Ale nie usłyszysz żadnego  cześć   żadnego  co u Ciebie słychać . Minę Cię roześmiana z uśmiechem na ustach  poprawiając włosy. Nie będziesz mógł oderwać wzroku  obiecuję. W Twoich oczach pojawią się łzy  a w sercu wyrzuty sumienia   jak mogłem ją tak potraktować. Ale to nie miejsce na wybaczenia  czas na to nie nadejdzie nigdy. Ból w Twoich oczach  żal do samego siebie i dręczące Cię pytania  jak mogłem tak potraktować  będą najcudowniejszą zemstą. Będziesz cierpiał  a ja stanę się szczęśliwa.   podobnodziwka

takemyhand dodano: 5 lipca 2014

Zobaczysz, że jeszcze kiedyś się spotkamy. W letni słoneczny poranek, gdy słońce będzie ogrzewać nasze ciała a wiatr delikatnie plątał włosy. Miniemy się całkiem przypadkiem, tak zaplanuje los. Ale nie usłyszysz żadnego "cześć", żadnego "co u Ciebie słychać". Minę Cię roześmiana z uśmiechem na ustach, poprawiając włosy. Nie będziesz mógł oderwać wzroku, obiecuję. W Twoich oczach pojawią się łzy, a w sercu wyrzuty sumienia - jak mogłem ją tak potraktować. Ale to nie miejsce na wybaczenia, czas na to nie nadejdzie nigdy. Ból w Twoich oczach, żal do samego siebie i dręczące Cię pytania "jak mogłem tak potraktować" będą najcudowniejszą zemstą. Będziesz cierpiał, a ja stanę się szczęśliwa. / podobnodziwka
Autor cytatu: podobnodziwka

To koniec. Nie mam już ochoty słuchać  ani Cię widzieć. Nie chcę już tych wspomnień. Weź je sobie wsadź głęboko w kieszeń i kiedyś po drodze zgub   smokingkilss

takemyhand dodano: 5 lipca 2014

To koniec. Nie mam już ochoty słuchać, ani Cię widzieć. Nie chcę już tych wspomnień. Weź je sobie wsadź głęboko w kieszeń i kiedyś po drodze zgub / smokingkilss
Autor cytatu: smokingkilss

krzyk z domu sie niesie po blokach

niebanglasz dodano: 5 lipca 2014

krzyk z domu sie niesie po blokach

póki co  serce mam zatrute  a uśmiech na twarzy bardziej gorzki  niż smutek

niebanglasz dodano: 5 lipca 2014

póki co, serce mam zatrute, a uśmiech na twarzy bardziej gorzki, niż smutek

Niby rozmawiamy  ale o niczym. Omijamy swoje problemy  nie lubimy szczerze rozmawiać  nie umiemy wyrażać uczuć. Jesteśmy coraz bardziej sztuczni  coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. Niby rozmawiamy już od kilku lat  ale nie znamy siebie wcale.

jachcenajamaice dodano: 4 lipca 2014

Niby rozmawiamy, ale o niczym. Omijamy swoje problemy, nie lubimy szczerze rozmawiać, nie umiemy wyrażać uczuć. Jesteśmy coraz bardziej sztuczni, coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. Niby rozmawiamy już od kilku lat, ale nie znamy siebie wcale.

Wiesz co jest tylko gorsze od śmierci drugiej osoby? Uczucie kiedy nie zdążysz się z nią pożegnać. Kiedy nie zobaczysz ostatniego  ledwie wykonanego ale szczerego uśmiechu na jej twarzy. Nie zobaczysz jej oczu patrzących na Ciebie  nie poczujesz jej dłoni obejmujących Twoich i nie usłyszysz z jej ust  że byłeś dla niej wszystkim. Tylko wieczorami będziesz mógł wyobrażać sobie jak to wszystko mogłoby wyglądać  czy bardzo cierpiała lub jak bardzo starała się tego nie pokazywać. To dotyka bardziej niż śmierć ukochanej osoby   możliwość niepowiedzenia jej jak bardzo ją kochałeś.

takemyhand dodano: 3 lipca 2014

Wiesz co jest tylko gorsze od śmierci drugiej osoby? Uczucie kiedy nie zdążysz się z nią pożegnać. Kiedy nie zobaczysz ostatniego, ledwie wykonanego ale szczerego uśmiechu na jej twarzy. Nie zobaczysz jej oczu patrzących na Ciebie, nie poczujesz jej dłoni obejmujących Twoich i nie usłyszysz z jej ust, że byłeś dla niej wszystkim. Tylko wieczorami będziesz mógł wyobrażać sobie jak to wszystko mogłoby wyglądać, czy bardzo cierpiała lub jak bardzo starała się tego nie pokazywać. To dotyka bardziej niż śmierć ukochanej osoby - możliwość niepowiedzenia jej jak bardzo ją kochałeś.
Autor cytatu: whistle

Ciężko tu komuś ufać  typy łapią chorą fazę  A prawdy drogowskazem czyny w stosunku do innych  Bo słowa mogą kłamać  przegada Cię nawet winny.

melaa dodano: 3 lipca 2014

Ciężko tu komuś ufać, typy łapią chorą fazę A prawdy drogowskazem czyny w stosunku do innych Bo słowa mogą kłamać, przegada Cię nawet winny.

Tutaj gdzie żyjemy ból nie ma końca  cierpienia nowy rozdział  Bo tutaj gdzie żyjemy musisz mieć w sobie siłę  żeby temu życiu  sprostać.

melaa dodano: 3 lipca 2014

Tutaj gdzie żyjemy ból nie ma końca, cierpienia nowy rozdział Bo tutaj gdzie żyjemy musisz mieć w sobie siłę, żeby temu życiu sprostać.

Zastaniesz tu obłudę  smutek i ból  Na ulicach rządzi nie podzielnie martwy król  Jape stul jak nie łapiesz tego świata slangu   Z boku stój nie znasz kroków nikt się nie pierdoli w tańcu.

melaa dodano: 3 lipca 2014

Zastaniesz tu obłudę, smutek i ból Na ulicach rządzi nie podzielnie martwy król Jape stul jak nie łapiesz tego świata slangu Z boku stój nie znasz kroków nikt się nie pierdoli w tańcu.

Kiedy tracisz wiarę  kiedy nikogo nie ma przy Tobie wcale   zdajesz sobie sprawę  że miałeś za wiele żeby teraz odejść od tej gry na stałe.

melaa dodano: 3 lipca 2014

Kiedy tracisz wiarę, kiedy nikogo nie ma przy Tobie wcale, zdajesz sobie sprawę, że miałeś za wiele żeby teraz odejść od tej gry na stałe.

Nie wiem już nic. Gubię się cały czas gdzieś   tracę wyobraźnię  pomóż mi wstać.  Co jest dziś wyraźne   dla mnie we mgle.

melaa dodano: 3 lipca 2014

Nie wiem już nic. Gubię się cały czas gdzieś, tracę wyobraźnię, pomóż mi wstać. Co jest dziś wyraźne - dla mnie we mgle.

Uśmiechnij się za mnie  gdy będą mnie grzebać   Bo byłem tym kim chciałem być  nie kimś kim było trzeba.

melaa dodano: 3 lipca 2014

Uśmiechnij się za mnie, gdy będą mnie grzebać Bo byłem tym kim chciałem być, nie kimś kim było trzeba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć