 |
|
lepszy brak obietnic niż ich łamanie.
|
|
 |
|
Jeśli nie mogę poruszyć bogów, poruszę piekło !
|
|
 |
|
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
|
|
 |
|
Mam być do przesady pruderyjna, kokieteryjnie zalotna, zalotnie figlarna, figlarnie ponętna, ponętnie erotyczna, erotycznie niezaspokojona, a wtedy on zwróci na mnie uwagę. Nie daje mi jednak spokoju zasadnicze pytanie: "dlaczego to ja mam być taka, śmaka i owaka , aż do erotycznie niezaspokojonej? Dlaczego to ja muszę robić z siebie idiotkę, żeby on zobaczył we mnie kobietę? A on? Czy nie może tak po prostu podejść, spojrzeć mi głęboko w oczy i czule wyznać: "od pierwszego spojrzenia zwróciłem na ciebie uwagę"? Widać nie może - westchnęłam z rezygnacją. W recepcie na szczęście we dwoje zadbano o to, żeby kobieta starannie i długo oraz w przemyślany sposób się upokarzała.
|
|
 |
|
Gdy mężczyzna zdobywa kobietę, wtedy jest już zdobyty .
|
|
 |
|
Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.
|
|
 |
|
Całuj, jestem spragniona
Całuj, cała jestem twoja .
|
|
 |
|
“...czasem w jednym momencie zmienia się życie kobiety, pojawia się mężczyzna, i wtedy ona pragnie marzyć i śnic, tylko w jego ramionach być...”
|
|
 |
|
Jeśli masz choć jednego prawdziwego przyjaciela, masz więcej niż Ci się należy. !
|
|
 |
|
nie chce mi się już więcej rozczarowywać
|
|
 |
|
to przestało być już śmieszne
|
|
 |
|
za to, że w jednej chwili stałeś się dla mnie tak zupełnie nieobecny, za to jakim stałeś się na powrót ignorantem i za to, że rozproszyłeś każdą z moich nadziei - odwdzięczę się, kochanie.
|
|
|
|