głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mauuaa

Pieprzysz jak zdzira  a z twoim głosem możesz ewentualnie zrobić dubbing w pornosie.

kaarroollaa dodano: 3 stycznia 2010

Pieprzysz jak zdzira, a z twoim głosem możesz ewentualnie zrobić dubbing w pornosie.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie najważniejsza  najpiękniejsza  najlepsza  że mnie kochasz jak nikogo innego  że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną  dla której zrobiłbyś wszystko.

kaarroollaa dodano: 3 stycznia 2010

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

  Tak więc zostaliście bez pociechy duchowej? – Jest wódka..

kaarroollaa dodano: 3 stycznia 2010

- Tak więc zostaliście bez pociechy duchowej? – Jest wódka..

'Lubiła tańczyć pełna radości tak ciągle goniła wiatr '

kaarroollaa dodano: 3 stycznia 2010

'Lubiła tańczyć pełna radości tak ciągle goniła wiatr '

Trzeba lać w siebie wódkę i mocno się śmiać. A może nie trzeba  ale nie znalazłam innego sposobu.

kaarroollaa dodano: 3 stycznia 2010

Trzeba lać w siebie wódkę i mocno się śmiać. A może nie trzeba, ale nie znalazłam innego sposobu.

a było już tak blisko   tak pięknie zaczynało być.

kaarroollaa dodano: 3 stycznia 2010

a było już tak blisko , tak pięknie zaczynało być.

pff :D

tomex888 dodano: 3 stycznia 2010

pff :D

milcz

tomex888 dodano: 3 stycznia 2010

milcz

ja pierdole :

tomex888 dodano: 3 stycznia 2010

ja pierdole :/

Miała piękne oczy  W które uwielbiał patrzeć  Błękit głęboki niczym ocean.. Skórę gładszą niż jedwab  Delikatną bardziej niż pajęcza sieć falująca w powiewach wiatru  Jej dotyk przyprawiał go o dreszcze  Działał jak narkotyk  Wprawiał w euforię.. Usta koloru dojrzałych malin  Słodkie jak najprzedniejszy miód  Usta.. Na których gdy tylko zagościł uśmiech  Były mu słońcem o poranku.. Głos.. Gdy go słyszał  Myślał ze słyszy anioła  Głos  który koił wszystkie smutki  Pozwalał zapomnieć o reszcie świata.. Skupić się tylko na tej chwili.. Włosy.. W których zawsze miała wiatr.. Kochał ich dotyk  Zapach.. Zapach nie pozwalający myśleć o niczym innym  Niż.. O niej.. Była wszystkim co miał  Wszystkim czego mógł pragnąć  Zawsze przy nim.. Zawsze za nim.. Zawsze z nim..

asiek3412 dodano: 3 stycznia 2010

Miała piękne oczy, W które uwielbiał patrzeć, Błękit głęboki niczym ocean.. Skórę gładszą niż jedwab, Delikatną bardziej niż pajęcza sieć falująca w powiewach wiatru, Jej dotyk przyprawiał go o dreszcze, Działał jak narkotyk, Wprawiał w euforię.. Usta koloru dojrzałych malin, Słodkie jak najprzedniejszy miód, Usta.. Na których gdy tylko zagościł uśmiech, Były mu słońcem o poranku.. Głos.. Gdy go słyszał, Myślał ze słyszy anioła, Głos, który koił wszystkie smutki, Pozwalał zapomnieć o reszcie świata.. Skupić się tylko na tej chwili.. Włosy.. W których zawsze miała wiatr.. Kochał ich dotyk, Zapach.. Zapach nie pozwalający myśleć o niczym innym, Niż.. O niej.. Była wszystkim co miał, Wszystkim czego mógł pragnąć, Zawsze przy nim.. Zawsze za nim.. Zawsze z nim..

Kocham  gdy się uśmiechasz zawsze wiedząc  że ten uśmiech jest tylko dla mnie.

asiek3412 dodano: 3 stycznia 2010

Kocham, gdy się uśmiechasz zawsze wiedząc, że ten uśmiech jest tylko dla mnie.

Tysiące sekund myślę o Tobie.

asiek3412 dodano: 3 stycznia 2010

Tysiące sekund myślę o Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć