 |
|
jestem chodzącym dowodem na to , że z obumarłym sercem można wciąż żyć .
|
|
 |
|
wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę ? pustka . taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo , wiesz , że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności , które zżera cię od środka . a ty nie robisz nic . po prostu się przyglądasz .
|
|
 |
|
czasem każde "spierdalaj z mojego życia" znaczy "zostań proszę i kochaj mnie mocniej" .. wiem coś o tym .
|
|
 |
|
jest tyle słów , które chciałabym wykrzyczeć paraliżującym szeptem .
|
|
 |
|
Za kogo Ty mnie masz!?
- Za mężczyznę, z którym chciałbym spędzić życie.
|
|
 |
|
przyjaciel to ktoś , kto zna piosenkę twojego serca i pomoże ci ją zaśpiewać , gdy zapomnisz słów .
|
|
 |
|
Mój świat, moja bajka...Wypierdalaj z tą swoją czarną kredką!!!
|
|
 |
|
Pij tylko mleko, zakrywaj dekolt, baw się lalkami, nie bierz wyznań serio i wcześnie kładź się spać.
|
|
 |
|
fuck it, fuck you, fuck him, fuck her, fuck them, fuck everybody, Fuck The World
|
|
 |
|
Piękność Twoich oczu jest nie do zniesienia
|
|
 |
|
usiądę na balkonie , na 9 piętrze , nogi wystawię za barierkę i będę machać nimi wesoło jak małe dziecko . plastikową łyżeczką zjem " paule " i będę zachwycała się pięknem nocy .
|
|
 |
|
Znów dźwięk sms'a. Biorę telefon do ręki i znów znika nadzieja. Mała, to tylko reklama z simplusa. I znów muszę się powstrzymać, żeby nie jebnąć tą komórką o kafelki. Czasami moja naiwność mnie przeraża, ale co mam zrobić ? Wiem też, że 'Nadzieja - matką głupich' - widocznie jestem głupia, ale nie umiem się jej wyzbyć.
|
|
|
|