 |
Tylko pamiętaj o oddychaniu, gdy go następnym razem zobaczysz .
|
|
 |
Nawet lizaki w kształcie serca pękają na Twój widok .
|
|
 |
Nie zapomne jak pierwszy raz powiedzialeś ,że mnie kochasz . Poszlismy do maka , zamówilismy bo dużym szejku waniliowym . Po połowie wymiekłam i nie dałam rady sączyć "roztopionego loda" dalej , a że ty pochłonełeś go szybko więc zaproponowałam Ci abyś wypil też moje . Delikatnie róg twoich różowych ust uniósl sie ku górze i z szyderczym uśmiechem , niby to grzecznie zapytaleś czy nie lepiej było by abym kupywała małe szejki jesli całego nie moge wypić . Na co ja po chwili zastanowienia odpowiedziałam że NIE bo małe opakowanie wygląda nie proporcjonalnie co do słomki dlatego nakazane jest mi kupować szejka w dużym kubku . Spojrzaleś na mnie jak jak na debila , a po chwili deliktnie mnie obiołeś mówiąc " Jaki czubek , ale i tak Cie kocham " .
|
|
 |
moje paznokcie mają kolot Twoich cudownych oczu , które tak uwielbiam .
|
|
 |
uważasz mój wzrok za przenikliwy i przerażający , ale tak patrze na najważniejesze osoby w moim życiu skarbie , więc musisz się do niego przyzwyczaić.
|
|
 |
Moment pustki ? Kiedy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz, czego chcesz...
|
|
 |
warto czasem pomimo złego humoru rano stanąć przed lustrem , uśmiechnąć się do siebie i powiedzieć ' tak , jestem zajebista ' . warto czasem uwierzyć w siebie , mimo tego jak mocno psychicznie jest nam źle .
|
|
 |
Odkąd ustawiłam sobie na pulpicie ryj tej wieśniary to rzadziej wchodze na kompa , weź ty sprubój zajebisty odstraszacz | Majucha ♥
|
|
 |
Generalnie to powinnam być szczęśliwa , tylko praktycznie jakoś nie wychodzi . |sg♥
|
|
 |
Miałam Ciebie na wyłączność , przez chwile , ale miałam . Choć przez moment czułam się najszczęśliwszą osobą na świecie . | sg♥
|
|
 |
A serce biło jak oszalałe , jakby ostatni raz miało uderzyć i zamilczeć na zawsze. |sg♥
|
|
 |
Bo ja już wole rozbić milion luster, ot tak zobaczyć czy można mieć większego pecha, niż mam teraz.
|
|
|
|