 |
~ Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.
|
|
 |
~ Nie poddawaj się, bo nawet nie wyobrażasz sobie ile pięknych chwil może jeszcze dać Ci życie.
|
|
 |
~ Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania, nawet jeśli to co zrobił, rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogo kochasz to sama wbijasz sobie sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą.
|
|
 |
~ Facet się nie domyśli, nie zgadnie, ani nie wpadnie na to sam. Jemu trzeba wszystko wyłożyć, najlepiej przeliterować, zobrazować i zaśpiewać, może wtedy zrozumie.
|
|
 |
~ I nie wyobrażam sobie teraz, że ktokolwiek mógłby zająć twoje miejsce.. Nie wyobrażam sobie mówić do kogoś innego "Kocham Cie", całować inne usta, wtulać się w inne ramiona..
|
|
 |
~ I mimo że się kłócimy, kocham Cię jak nikogo innego.
|
|
 |
Ciężko mi zachować powagę w towarzystwie pozytywnie pokręconych ludzi ;)
|
|
 |
Mój i tylko Mój . Już na zawsze . < 3
|
|
 |
Twój uśmiech to antidotum na moja tęsknote ;*
|
|
 |
Wiesz.? Powiedzieli mi, że wyglądamy razem tak jakbyśmy z każdą sekundą kochali się jeszcze bardziej. ;*
|
|
 |
~ Odległość nie znaczy nic kiedy ktoś znaczy dla Ciebie wszystko.
|
|
 |
"Witaj w czasach w których zwrot ”żal mi cię” zamiast współczucia oznacza drwinę, a słowo ”jebany” to nie obelga a raczej komplement. Witaj w XXI wieku, gdzie miłość zazwyczaj wyznacza się statusem na facebooku, gdzie częściej pokazuje się goły tyłek i cycki zamiast inteligencji. Witaj w czasach, kiedy najpiękniejsze kobiety mają mniejsze szanse na znalezienie wartościowych facetów. Witaj w czasach, gdzie wszyscy mężczyźni są ”tacy sami”, a mimo to każda kobieta szuka ”tego jedynego”. Witaj w czasach, gdzie szczerość i otwartość jest traktowana jako wada a nie zaleta…"
|
|
|
|