głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika martusia1003

  jeśli poczułeś  że ona jednak na prawdę coś dla Ciebie znaczy to zacznij od podstaw ziomek. Jeśli Ty byłeś dla niej równie ważny  zauważy Twoje staranie.   abstractiions.

abstractiions dodano: 11 kwietnia 2013

` jeśli poczułeś, że ona jednak na prawdę coś dla Ciebie znaczy to zacznij od podstaw ziomek. Jeśli Ty byłeś dla niej równie ważny, zauważy Twoje staranie. / abstractiions.

Nie wiem czy jestem gotowa na to  abyś był nikim w moim życiu.

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

Nie wiem czy jestem gotowa na to, abyś był nikim w moim życiu.

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam  jestem niestała  niekonsekwentna  mało poważna  cyniczna  chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność  niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką  skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta  spójrz proszę na moment w kierunku lustra.

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra.

Gdyby przypomniało Ci się  że istnieję  to zadzwoń. Daj znać  że żyjesz  jesteś szczęśliwy  i nie masz powodów do zmartwień.

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

Gdyby przypomniało Ci się, że istnieję, to zadzwoń. Daj znać, że żyjesz, jesteś szczęśliwy, i nie masz powodów do zmartwień.

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego  że nie wiem. Nie dlatego  że boję się ich reakcji. Nie dlatego  że im nie ufam  ale dlatego  że nie znajdę odpowiednich słów  żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

mam nadzieję  że pewnego dnia obudzisz się z myślą 'tak cholernie za nią tęsknię'

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

mam nadzieję, że pewnego dnia obudzisz się z myślą 'tak cholernie za nią tęsknię'

najbardziej okrutna z możliwych zabaw  to bawienie się ludzkimi uczuciami

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

najbardziej okrutna z możliwych zabaw, to bawienie się ludzkimi uczuciami

zabawne jak szybko Ci  którzy byli tak blisko stają się niemal obcy

patteek dodano: 10 kwietnia 2013

zabawne jak szybko Ci, którzy byli tak blisko stają się niemal obcy

Każda miłość jest inna  niektórej się żałuje  ale ja tej do Ciebie nie żałuję  ani trochę.

teenager.in.love dodano: 10 kwietnia 2013

Każda miłość jest inna, niektórej się żałuje, ale ja tej do Ciebie nie żałuję, ani trochę.
Autor cytatu: przypadkowy

Czasem powiem zbyt wiele i nienawidzę siebie za to zachowanie zimnej suki  ale czasem jestem z tego po prostu dumna.

teenager.in.love dodano: 10 kwietnia 2013

Czasem powiem zbyt wiele i nienawidzę siebie za to zachowanie zimnej suki, ale czasem jestem z tego po prostu dumna.

Mała   idealnie trafione. i zdecydowanie Twoje wpisy są wysoko ponad moimi. teksty teenager.in.love dodał komentarz: Mała - idealnie trafione. i zdecydowanie Twoje wpisy są wysoko ponad moimi. do wpisu 10 kwietnia 2013
Zastanawiałeś się jak to jest żyć bez kogoś  kogo się kocha ? Przecież to tak  jakby ktoś zabrał część Ciebie i wyrzucił na śmietnik.

teenager.in.love dodano: 10 kwietnia 2013

Zastanawiałeś się jak to jest żyć bez kogoś, kogo się kocha ? Przecież to tak, jakby ktoś zabrał część Ciebie i wyrzucił na śmietnik.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć