głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maniaczka.nutelli

dziękuje  że przerwałeś moje cierpienie. dziękuje  że mogę bez konkretnego powodu podejść i po prostu Cię przytulić pocałować. dziękuje   że znosisz moje humorki. dziękuje za szczęście. dziękuje za zaufanie. dziękuje za szczerość. DZIĘKUJĘ  ŻE JESTEŚ.♥      yoshiko for b.

karmeloove dodano: 27 luty 2012

dziękuje, że przerwałeś moje cierpienie. dziękuje, że mogę bez konkretnego powodu podejść i po prostu Cię przytulić,pocałować. dziękuje, że znosisz moje humorki. dziękuje za szczęście. dziękuje za zaufanie. dziękuje za szczerość. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ.♥ /yoshiko for b.

już nic do Ciebie nie czuje  nie wiąże z Tobą żadnych nadziei. odeszłam na bok  po trzech latach męki i ciągłych starań. po prostu się poddałam. nie bardzo wierzyłam w to  że kiedyś to powiem  ale jest mi DOBRZE. od Ciebie nie wymagam już nic. na Twoje 'cześć' zlewam jak nigdy dotąd. ale nie zapomnę tej miłości. tego jestem naprawdę pewna  ZAWSZE BĘDĘ PAMIĘTAĆ.         yoshi for ł.

karmeloove dodano: 27 luty 2012

już nic do Ciebie nie czuje, nie wiąże z Tobą żadnych nadziei. odeszłam na bok, po trzech latach męki i ciągłych starań. po prostu się poddałam. nie bardzo wierzyłam w to, że kiedyś to powiem, ale jest mi DOBRZE. od Ciebie nie wymagam już nic. na Twoje 'cześć' zlewam jak nigdy dotąd. ale nie zapomnę tej miłości. tego jestem naprawdę pewna, ZAWSZE BĘDĘ PAMIĘTAĆ. ;* /yoshi for ł.

Nie jestem ładna  lecz nie należe do najbrzydszych   nie jestem głupia  ale nie należe do naj madzrzejszych   nie jestem bardzo zwriowana   bo sa ludzie o niebo gorsi. Jestem sobą.. bo są ludzie którzy nie potrafią być sobą.   D  .   Poplątane ale jest  .   D .

hardgupol dodano: 26 luty 2012

Nie jestem ładna, lecz nie należe do najbrzydszych , nie jestem głupia, ale nie należe do naj madzrzejszych , nie jestem bardzo zwriowana , bo sa ludzie o niebo gorsi. Jestem sobą.. bo są ludzie którzy nie potrafią być sobą. ; D . / Poplątane ale jest . ; D .

Tylko życie z wspomnieniami daje nadzieje na te lepsze jebane jutro.!

hardgupol dodano: 26 luty 2012

Tylko życie z wspomnieniami daje nadzieje na te lepsze jebane jutro.!

Gdy przypomiam sobie wakacje. racja.. wszystkiego nie pamiętam  ale te wszystkie melanże  te zabawy  M1   D . hahaha . odraz mi się chumor poprawia. Kto by powiedział że w tak krótkim czasie może sie tyle zdazyć   D

hardgupol dodano: 26 luty 2012

Gdy przypomiam sobie wakacje. racja.. wszystkiego nie pamiętam, ale te wszystkie melanże, te zabawy, M1 ; D . hahaha . odraz mi się chumor poprawia. Kto by powiedział że w tak krótkim czasie może sie tyle zdazyć ; D

Nieee   nie ma już nas    Nic już nas nie łączyy . Jesteś nikim. Poukładałam sobie życie na nowo bez ciebie. Nic do ciebie nie czuje   nie nawidze cię .! Taa. ile razy to mówiłaś ? :D Bo ja .. miliooony

hardgupol dodano: 25 luty 2012

Nieee , nie ma już nas , Nic już nas nie łączyy . Jesteś nikim. Poukładałam sobie życie na nowo bez ciebie. Nic do ciebie nie czuje , nie nawidze cię .! Taa. ile razy to mówiłaś ? :D Bo ja .. miliooony ^ ^

Miejmy nadzieje  że jutro będzie o niebo lepiej

hardgupol dodano: 25 luty 2012

Miejmy nadzieje, że jutro będzie o niebo lepiej ; )

Myśl pozytywnie  bedzie dobrze  trzyymaj się   weź się nie załamuj  ne bądź smutna.. Kurrrwa wie może ktoś co ja czuje ?  nie pieprzcie mi tu takich farmazonów  gdy nie wiecie kim jestem.

hardgupol dodano: 25 luty 2012

Myśl pozytywnie, bedzie dobrze, trzyymaj się , weź się nie załamuj, ne bądź smutna.. Kurrrwa wie może ktoś co ja czuje ? nie pieprzcie mi tu takich farmazonów ,gdy nie wiecie kim jestem.

można by powiedzieć  że byłam zimną suką . Lubiłam bawić się uczuciami płci przeciwnej  zwodziłam  robiłam nadzieje  raniłam  nigdy nie potrafiłam być wierna. zawsze kręcili mnie inni. Az do czasu . aż do chwili   kiedy w moim życiu pojawiłeś się Ty. od tej pory nikt inny dla mnie nie istnieje. Chcę patrzeć tylko w Twoje oczy  tylko w Twoich ramionach chcę być  kiedy jest mi źle  tylko Twoje bluzy chcę nosić  kiedy jest mi zimno   tylko Ciebie chcę całować i tylko z Tobą chcę się zapominać. Chcę  żebyś tylko Ty trzymał mnie za rękę i żeby tylko Twoje dłonie ocierały mi łzy z policzków. Tylko od Ciebie chcę słyszeć słowa : Kocham Cię . Już zawsze  net.

piwo.maniaczka dodano: 25 luty 2012

można by powiedzieć, że byłam zimną suką . Lubiłam bawić się uczuciami płci przeciwnej, zwodziłam, robiłam nadzieje, raniłam& nigdy nie potrafiłam być wierna. zawsze kręcili mnie inni. Az do czasu . aż do chwili , kiedy w moim życiu pojawiłeś się Ty. od tej pory nikt inny dla mnie nie istnieje. Chcę patrzeć tylko w Twoje oczy, tylko w Twoich ramionach chcę być, kiedy jest mi źle, tylko Twoje bluzy chcę nosić, kiedy jest mi zimno , tylko Ciebie chcę całować i tylko z Tobą chcę się zapominać. Chcę, żebyś tylko Ty trzymał mnie za rękę i żeby tylko Twoje dłonie ocierały mi łzy z policzków. Tylko od Ciebie chcę słyszeć słowa : Kocham Cię . Już zawsze/ net.

Nie powinnam robić nic wbrew tobie. Ale ja tak bardzo lubie cię wkurzać To jest takie... Słoodkie      ♥

hardgupol dodano: 25 luty 2012

Nie powinnam robić nic wbrew tobie. Ale ja tak bardzo lubie cię wkurzać To jest takie... Słoodkie ; ** ♥

Uzależniona od Herbatyy . ♥♥

hardgupol dodano: 25 luty 2012

Uzależniona od Herbatyy . ♥♥

nie powiem wszystko bd dobrze  bo to najgorszy szajs jaki można usłyszeć  ale powiem .   przejdziemy przez to razem

piwo.maniaczka dodano: 25 luty 2012

nie powiem wszystko bd dobrze, bo to najgorszy szajs jaki można usłyszeć, ale powiem . ; przejdziemy przez to razem ; *

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć