głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maluutkaa19

Preferuję tysiąc powitań tylko do jednego pożegnania  preferuje ból prawdy od ładnego kłamstwa. Słuchaj słów w mojej głowie choć mogą się nie rymować  słuchaj głosu w moim sercu choć od kilku dni jest przerażająco wzniosły.

aggroberlin dodano: 4 marca 2014

Preferuję tysiąc powitań tylko do jednego pożegnania, preferuje ból prawdy od ładnego kłamstwa. Słuchaj słów w mojej głowie choć mogą się nie rymować, słuchaj głosu w moim sercu choć od kilku dni jest przerażająco wzniosły.

Twoje zielone oczy   o niebieskim odcieniu  Twoja dziecięca buzia  i ten nerwowy uśmiech   to jest to  co kocham najbardziej.

aggroberlin dodano: 4 marca 2014

Twoje zielone oczy o niebieskim odcieniu, Twoja dziecięca buzia i ten nerwowy uśmiech - to jest to, co kocham najbardziej.

Te Twoje męskie dłonie  zapach Twoich perfum i to  co nienazwane a zdobyło moje spojrzenie.

aggroberlin dodano: 4 marca 2014

Te Twoje męskie dłonie, zapach Twoich perfum i to, co nienazwane a zdobyło moje spojrzenie.

Najmniejszą rzecz  którą robisz jest dla mnie wyczynem. Pamiętam jak całowałeś mnie w tamtą noc  jakby to był jedyny dzień dla Twoich ust.

aggroberlin dodano: 4 marca 2014

Najmniejszą rzecz, którą robisz jest dla mnie wyczynem. Pamiętam jak całowałeś mnie w tamtą noc, jakby to był jedyny dzień dla Twoich ust.

Życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe  nigdy też nie będzie tylko kolorowe. Niby nie powinniśmy mówić  że coś zdarzy się na pewno lecz co jak co  tego jestem pewna  tego właśnie nauczyło mnie to życie.

aggroberlin dodano: 4 marca 2014

Życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe, nigdy też nie będzie tylko kolorowe. Niby nie powinniśmy mówić, że coś zdarzy się na pewno lecz co jak co, tego jestem pewna, tego właśnie nauczyło mnie to życie.

Gdy mężczyzna zobaczy Cie bez makijażu  idealnie ułożonej fryzury i całej tej otoczki i nadal uważa  że jesteś piękna to znak  że to ten właściwy ♥

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

Gdy mężczyzna zobaczy Cie bez makijażu, idealnie ułożonej fryzury i całej tej otoczki i nadal uważa, że jesteś piękna to znak, że to ten właściwy ♥

Kołdra   najlepiej chroni przed złodziejami  duchami  potworami i burzami ♥

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

Kołdra - najlepiej chroni przed złodziejami, duchami, potworami i burzami ♥

W życiu chodzi o to  aby po upadku podnieść dupę i iść dalej... !! ♥

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

W życiu chodzi o to, aby po upadku podnieść dupę i iść dalej... !! ♥

I nawet nie wiesz  jak bardzo kocham Twój uśmiech.

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

I nawet nie wiesz, jak bardzo kocham Twój uśmiech.

Usiąść na huśtawce i tak jak kilka lat temu myśleć  że jeśli będziesz się wysoko bujać dolecisz do nieba.

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

Usiąść na huśtawce i tak jak kilka lat temu myśleć, że jeśli będziesz się wysoko bujać dolecisz do nieba.

  How in the polish language is said to 'I love you' ?   Spierdalaj !  p  Mmm   spierdalaj .

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

- How in the polish language is said to 'I love you' ? - Spierdalaj ! ;p- Mmm , spierdalaj .

Ogromna potrzeba przytulenia! ♥

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2014

Ogromna potrzeba przytulenia! ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć