głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malutkax333

Czy bardziej cierpi ten  kto czeka zawsze? Czy ten  kto nigdy nie czekał nikogo?

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

Czy bardziej cierpi ten, kto czeka zawsze? Czy ten, kto nigdy nie czekał nikogo?

dla jednej pary oczu...

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

dla jednej pary oczu...

Zawsze chodzi o Ciebie.

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

Zawsze chodzi o Ciebie.

'kiedy człowiek powiada  że nie może o czymś mówić   to znaczy  że nie może o niczym innym myśleć.'

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

'kiedy człowiek powiada, że nie może o czymś mówić, to znaczy, że nie może o niczym innym myśleć.'

 każda droga w pewnym miejscu się rozwidla obieramy różne drogi myśląc  że kiedyś się spotkamy widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala to nic  jesteśmy dla siebie stworzeni  w końcu się spotkamy ale jedyne co się zdarza  to to  że nadchodzi zima nie ma drogi powrotnej  jest Ci żal umiesz sobie przypomnieć  kiedy wszystko się zaczęło a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje  o wiele wcześniej wtedy zaczynasz rozumieć  że nic nie dzieje się dwa razy już nigdy nie poczujesz się tak samo nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

"każda droga w pewnym miejscu się rozwidla obieramy różne drogi myśląc, że kiedyś się spotkamy widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala to nic, jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy ale jedyne co się zdarza, to to, że nadchodzi zima nie ma drogi powrotnej, jest Ci żal umiesz sobie przypomnieć, kiedy wszystko się zaczęło a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy już nigdy nie poczujesz się tak samo nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo"

ranisz.

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

ranisz.

kiedy robisz  co w twojej mocy  ale nie osiągasz celu  kiedy dostajesz to  czego chcesz  ale nie to  czego potrzebujesz  kiedy tracisz coś  czego nie możesz niczym zastąpić...  coldplay

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

kiedy robisz, co w twojej mocy, ale nie osiągasz celu, kiedy dostajesz to, czego chcesz, ale nie to, czego potrzebujesz, kiedy tracisz coś, czego nie możesz niczym zastąpić... `coldplay

Potrzebowałam Cię. Nie tak jak powietrza  bo jak widać Ciebie nie ma  a ja nadal żyję. Potrzebowałam Cię raczej do tego  żebyś nadawał temu oddychaniu sens.

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

Potrzebowałam Cię. Nie tak jak powietrza, bo jak widać Ciebie nie ma, a ja nadal żyję. Potrzebowałam Cię raczej do tego, żebyś nadawał temu oddychaniu sens.

spojrzymy sobie w oczy   będziemy wiedzieć więcej.

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

spojrzymy sobie w oczy, będziemy wiedzieć więcej.

Takim  który mimo upływu lat  wciąż patrzy na mnie w ten sam sposób.  Byłbyś?

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

Takim, który mimo upływu lat, wciąż patrzy na mnie w ten sam sposób. Byłbyś?

Było  minęło.  Było  więc minęło.  W nieodwracalnej zawsze kolejności   bo taka jest reguła tej przegranej gry.

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

Było, minęło. Było, więc minęło. W nieodwracalnej zawsze kolejności, bo taka jest reguła tej przegranej gry.

Moglibyśmy teraz się do siebie uśmiechać.

needyounowvery dodano: 10 maja 2014

Moglibyśmy teraz się do siebie uśmiechać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć