głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malaxxniunia

Nie powinnam Cię była w ogóle dopuścić do siebie. To był mój pierwszy błąd.

chokoreeto dodano: 10 maja 2014

Nie powinnam Cię była w ogóle dopuścić do siebie. To był mój pierwszy błąd.

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj? — Maria Goniewicz  Listy do Żony

chokoreeto dodano: 10 maja 2014

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj? — Maria Goniewicz "Listy do Żony"

Rozczarowania trzeba palić a nie balsamować.

chokoreeto dodano: 10 maja 2014

Rozczarowania trzeba palić a nie balsamować.

Nie chcę Cię zniechęcić. Chcę żebyś był pewny tego co robisz  bo ja już nie mam sił znowu o kimś zapominać.

chokoreeto dodano: 10 maja 2014

Nie chcę Cię zniechęcić. Chcę żebyś był pewny tego co robisz, bo ja już nie mam sił znowu o kimś zapominać.

Kocham zasypiać  słysząc za oknem deszcz. — popołudniowe drzemki

chokoreeto dodano: 10 maja 2014

Kocham zasypiać, słysząc za oknem deszcz. — popołudniowe drzemki

Wiesz  że komuś zależy  jeżeli ogląda filmy i czyta książki  które mu zalecaliśmy.

chokoreeto dodano: 10 maja 2014

Wiesz, że komuś zależy, jeżeli ogląda filmy i czyta książki, które mu zalecaliśmy.

Mogę mieć świat u stóp  ja nie przypuszczam   ja to wiem   Mogę mieć takie życie  jaki inni mają sen.

kredkinabaterie dodano: 10 maja 2014

Mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem, Mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen.

''Ona była przeszłością  teraźniejszością  przyszłością. Chciałem jej odpowiedzieć  ale nie mogłem. Rozpadłem się na kawałki.''    Maggie Stiefvater

tylko_z_toba dodano: 4 maja 2014

''Ona była przeszłością, teraźniejszością, przyszłością. Chciałem jej odpowiedzieć, ale nie mogłem. Rozpadłem się na kawałki.'' Maggie Stiefvater

Niesamowite uczucie po tak wielu miesiącach od zdania prawa jazdy  usiąść za kółkiem i czerpać radość z jazdy  bez jakiegokolwiek strachu  że jedzie się samemu. Witaj nowy rozdziale w moim życiu.

tylko_z_toba dodano: 4 maja 2014

Niesamowite uczucie po tak wielu miesiącach od zdania prawa jazdy, usiąść za kółkiem i czerpać radość z jazdy, bez jakiegokolwiek strachu, że jedzie się samemu. Witaj nowy rozdziale w moim życiu.

Jestem młoda. Mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować.  Nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać  a tym bardziej krytykować.

kredkinabaterie dodano: 3 maja 2014

Jestem młoda. Mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. Nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować.

każda z nas ma coś z Marilyn Monroe jak nie pieprzyk to spojrzenie  lub depresję.

chokoreeto dodano: 2 maja 2014

każda z nas ma coś z Marilyn Monroe jak nie pieprzyk to spojrzenie, lub depresję.

Coś innego nas dotyka  coś innego porusza  nasza wrażliwość się zmienia  inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy  dorastamy  zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji  wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat.doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie  nie patrzmy w przeszłość  dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia  szanse  możliwości. Będzie dobrze  nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze.

kredkinabaterie dodano: 30 kwietnia 2014

Coś innego nas dotyka, coś innego porusza, nasza wrażliwość się zmienia, inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy, dorastamy, zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji, wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat.doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie, nie patrzmy w przeszłość, dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia, szanse, możliwości. Będzie dobrze, nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć