głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika makesense

W żadnych innych ramionach nie poczuję takiego bezpieczeństwa.

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

W żadnych innych ramionach nie poczuję takiego bezpieczeństwa.

Tyle daję od siebie  że wydaję mi się więcej się  ale chociaż trochę chciałabym czuć  że to doceniasz.

blue_love dodano: 26 listopada 2015

Tyle daję od siebie, że wydaję mi się więcej się, ale chociaż trochę chciałabym czuć, że to doceniasz.

Właśnie teraz wracam do chwili  w której moje serce zaczynało bić. Do momentu  który pozwolił mi zrozumieć jak ważny jesteś w moim życiu. Już wiem  że dokładnie tu jest moje miejsce. Między wschodem i zachodem rozpiętości twoich ramion. Północą przeszywających mnie miłością oczu i południem ogrzewających mnie w nocy stóp.

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Właśnie teraz wracam do chwili, w której moje serce zaczynało bić. Do momentu, który pozwolił mi zrozumieć jak ważny jesteś w moim życiu. Już wiem, że dokładnie tu jest moje miejsce. Między wschodem i zachodem rozpiętości twoich ramion. Północą przeszywających mnie miłością oczu i południem ogrzewających mnie w nocy stóp.

Lubię siedzieć po nocy. Z Tobą. Czuć gdzieś w środku serca bezgraniczne ciepło płynące z Twoich słów i uśmiechać się. Ciągle się uśmiechać  jakby ten uśmiech miał być znakiem szczęścia  które jesteś w stanie mi dać. Nie jestem pewna  czy kilka słów może zmieścić to wszystko  co chcę Ci powiedzieć. To wygląda tak  że nie kocham Cię tylko sercem  wiesz? To coś dużo więcej. W całym sercu mam za mało miejsca. Ono razem z krwią roznosi ta miłość po całym moim organizmie.

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Lubię siedzieć po nocy. Z Tobą. Czuć gdzieś w środku serca bezgraniczne ciepło płynące z Twoich słów i uśmiechać się. Ciągle się uśmiechać, jakby ten uśmiech miał być znakiem szczęścia, które jesteś w stanie mi dać. Nie jestem pewna, czy kilka słów może zmieścić to wszystko, co chcę Ci powiedzieć. To wygląda tak, że nie kocham Cię tylko sercem, wiesz? To coś dużo więcej. W całym sercu mam za mało miejsca. Ono razem z krwią roznosi ta miłość po całym moim organizmie.

Nie poddawaj się. Nigdy. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele blizej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy  siedem  a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz satysfakcję  staniesz na podium i zrozumiesz  że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować  ale w ogóle nie spróbować.

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Nie poddawaj się. Nigdy. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele blizej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz satysfakcję, staniesz na podium i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować.

Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Wszystko czego potrzebuję to obecność  zdrowie  miłość oraz poczucie bezpieczeństwa  że ten którego kocham nie zniknie nagle niezapowiedzianie  bez słowa. Wyobrażasz sobie jak wspaniałe muszą być noce  kiedy zasypiasz ze świadomością  że już nic złego nie może się stać  że miłość Twojego życia jest obok ciebie  tuli cię do snu.

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Wszystko czego potrzebuję to obecność, zdrowie, miłość oraz poczucie bezpieczeństwa, że ten którego kocham nie zniknie nagle niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz ze świadomością, że już nic złego nie może się stać, że miłość Twojego życia jest obok ciebie, tuli cię do snu.

Dziewczyno w dżinsach  zatańcz jeszcze raz. Gdzie idziesz sama  słuchaj tracisz czas... i usłyszałam: Tak jesteś piękna  zostań moją żoną  ...

niezakochujsie dodano: 26 listopada 2015

Dziewczyno w dżinsach, zatańcz jeszcze raz. Gdzie idziesz sama, słuchaj tracisz czas... i usłyszałam: Tak jesteś piękna, zostań moją żoną [...]

DONKISZOTERIA – postawa życiowa charakteryzująca się marzycielstwem  brakiem rozsądku w ocenianiu ludzi i sytuacji  pragnieniem walki o nierealne cele  nierozsądnym entuzjazmem w podejmowaniu nieosiągalnych zadań.

niezakochujsie dodano: 26 listopada 2015

DONKISZOTERIA – postawa życiowa charakteryzująca się marzycielstwem, brakiem rozsądku w ocenianiu ludzi i sytuacji, pragnieniem walki o nierealne cele, nierozsądnym entuzjazmem w podejmowaniu nieosiągalnych zadań.

 Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem  czułem się jak drugi  kurwa. W życiu wiecznym także drugi? Ciągle we wszystkim byłem drugi. Na 1500 drugi  z polskiego drugi  w nogę drugi  z zielnika drugi... I TAK KURWA DO ZAJEBANIA!

niezakochujsie dodano: 26 listopada 2015

"Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi, kurwa. W życiu wiecznym także drugi? Ciągle we wszystkim byłem drugi. Na 1500 drugi, z polskiego drugi, w nogę drugi, z zielnika drugi... I TAK KURWA DO ZAJEBANIA!"

I to mnie tak cholernie zabolało. Że on wie  że ja nie mam żadnych planów na weekend. I że on wie z pewnością także to  że moje plany to on. I że czekam na niego. I że mój telefon czeka  i mój zamek w drzwiach  i moje łóżko. I że ja czekam na niego  wracając w sobotę rano w pośpiechu z piekarni na rogu  bojąc się  że on mógł zadzwonić  a mnie akurat w tym czasie nie było. I że kupuję tak na wszelki wypadek dwa razy więcej bułek i dwa razy więcej jajek  gdyby na przykład nie zadzwonił  tylko po prostu przyszedł na śniadanie. I pomidory też kupuję. Bo przecież lubi jajecznicę z pomidorami.

niezakochujsie dodano: 26 listopada 2015

I to mnie tak cholernie zabolało. Że on wie, że ja nie mam żadnych planów na weekend. I że on wie z pewnością także to, że moje plany to on. I że czekam na niego. I że mój telefon czeka, i mój zamek w drzwiach, i moje łóżko. I że ja czekam na niego, wracając w sobotę rano w pośpiechu z piekarni na rogu, bojąc się, że on mógł zadzwonić, a mnie akurat w tym czasie nie było. I że kupuję tak na wszelki wypadek dwa razy więcej bułek i dwa razy więcej jajek, gdyby na przykład nie zadzwonił, tylko po prostu przyszedł na śniadanie. I pomidory też kupuję. Bo przecież lubi jajecznicę z pomidorami.

Ludzkie ciało co siedem lat odnawia się całkowicie  co do komórki. Oznacza to  że nawet najmniejsza część każdego z nas nie jest tym  czym była siedem lat wcześniej. Wszystko się zmienia.

niezakochujsie dodano: 26 listopada 2015

Ludzkie ciało co siedem lat odnawia się całkowicie, co do komórki. Oznacza to, że nawet najmniejsza część każdego z nas nie jest tym, czym była siedem lat wcześniej. Wszystko się zmienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć