głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iskierka94 Cz. 3 Bądź ze mną wspieraj mnie i kochaj. Zrób czasami coś tylko dla mnie nie z obowiązku z chęci sprawienia mi przyjemności. I to nie chodzi już o : wycieczkę

iskierka94

iskierka94.moblo.pl
Cz. 3 Bądź ze mną wspieraj mnie i kochaj. Zrób czasami coś tylko dla mnie nie z obowiązku z chęci sprawienia mi przyjemności. I to nie chodzi już o : wycieczkę na
Cz. 3 Bądź ze mną   wspieraj mnie... teksty

iskierka94 dodano: 16 września 2017

Cz. 3 Bądź ze mną , wspieraj mnie i kochaj. Zrób czasami coś tylko dla mnie, nie z obowiązku, z chęci sprawienia mi przyjemności. I to nie chodzi już o : wycieczkę na Bora Bora, pierścionek z kamieniami. Chodzi o Twój dotyk, gest, Twoja obecność, przytulnie i wysłuchanie mnie. O to, że wracając do domu kupisz mi bukiet róż z Biedronki. Że ugotujesz nam kolacje choć nie umiesz - to się nauczysz z YouTube. To zrobisz mi ciepłą kąpiel, a potem razem ze mną pod kocem obejrzysz tą komedie romantyczna. Dla mnie . Ja oddam wiele, ale czasami potrzebuj czuć się kobietą - pamiętaj o tym codziennie. Miłość jest jak kwiaty. Kiedy je podlewasz kwitną każdego dnia. Gdy przestajesz o nie dbać, usychają, nawet nie wiesz kiedy... Dbaj o to, co cenne ... każdego dnia... O Swoją Kobietę...

Cz. 2 Kobieta  która ma swoje... teksty

iskierka94 dodano: 16 września 2017

Cz. 2 Kobieta, która ma swoje wartości i zasady. Która może wiele przecierpieć i jeszcze więcej dać. Ta która kocha nie za coś, tylko dlatego. Która wierzy, że warto , że można... Kobieta o którą się dba i docenia; rodzimy dzieci, cierpimy z bólu przy porodzie, znosimy trud wychowywania i dbamy o to co dla nas cenne. Nasze ciało się potem zmienia i już nigdy nie jest takie samo. Doceń mnie mężczyzno .

Cz. 1   Widzi Pan. Bo to jest tak...... teksty

iskierka94 dodano: 16 września 2017

Cz. 1 Widzi Pan. Bo to jest tak... Mężczyzna myśli, że ma już kobietę i Ona będzie jego. Że jak go kocha, to On może z nią robić co chce i jak chce. Że za każdym razem kiedy ją zrani, nie dotrzyma słowa i zawiedzie, Ona powie ok, i będzie wszystko jak dawniej. Otóż nie drogi Panie. Kobieta, która wie czego chce i zna siebie tupnie kiedyś nogą i powie "Dość " Nie pozwoli się ranić, choć tysiące razy powtarzała co ją boli, że prosi aby to zmienić, dla niej, dla siebie, dla Was. Kobieta jak kocha, to próbuje na różne sposoby. Jednak bywa granica wytrzymałości. .. I jeśli ma w sobie na tyle siły by zawalczyć o siebie, odejdzie, choć będzie kochać. .. Wiec jeśli jesteś mężczyzną i czytasz to właśnie teraz. Piszę do Ciebie właśnie - ja , Kobieta, która kochała i kocha. Która wie, co może poświęcić dla miłości, która odda swe serce dla Ciebie i dla rodziny - bo my takie to już jesteśmy, uczuciowe.

Kobieta chce czuć  że nic nie jest... teksty

iskierka94 dodano: 31 sierpnia 2017

Kobieta chce czuć, że nic nie jest dla Mężczyzny ważniejsze od Niej, i wszystko, co czyni, czyni z myślą o Niej.

Musisz mieć kogoś  komu nie... teksty

iskierka94 dodano: 28 sierpnia 2017

Musisz mieć kogoś, komu nie przeszkadzają Twoje poplątane włosy i mokre od deszczu końcówki. Kogoś, przy kim będziesz mogła smarkać nos w chusteczkę, a On i tak będzie patrzył na Ciebie z miłością. Kogoś, przy kim będziesz zasypiać w spokoju i budzić się, nadal trzymając Jego dłoń. Kogoś, na kogo popatrzysz, jak śpi i z oczu polecą Ci łzy, bo poczujesz, że masz wszystko. Musisz mieć kogoś, kogo będziesz całować namiętnie w ciągu dnia i delikatnie na dobranoc. Kogoś, za kim będziesz tęsknić, mimo zaledwie jednego dnia rozłąki. Kogoś, kto będzie dawał Ci wygrywać w ping ponga i inne gry, w które będzie grał tylko dlatego, bo Ty będziesz tego chciała. Kogoś, kto Cię przytuli nawet, gdy będziesz mu dokuczać. Kogoś, kto będzie Cię zwyczajnie kochał. Po prostu. Bez żadnego ‘ale’. Kochać tak, jak się powinno kochać. Prawdziwie.

Wiesz po czym go poznasz? Będziesz... teksty

iskierka94 dodano: 28 sierpnia 2017

Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego, że będziesz chciała pokazać się od najlepszej strony. Nie dlatego, że będziesz udawać kogoś lepszego niż jesteś. Nie, nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A On w Ciebie uwierzy, będzie Cię wspierał i Ci kibicował, i zobaczy w Tobie te wszystkie małe, piękne rzeczy o których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy, których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość, na jaką zasługujesz . Bądź z kimś, kto Cię uskrzydla, a nie wdeptuje w ziemię.

Kocham swój związek. To wspaniałe... teksty

iskierka94 dodano: 19 grudnia 2016

Kocham swój związek. To wspaniałe uczucie gdy trafisz na osobę, która tak samo jak Ty lubi się wygłupiać, śmiać, rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym, przytulać i robić szalone rzeczy. To jest właśnie miłość a nie drogie kolacje, wyjazdy, prezenty. Bo nie jest ważne co mamy a kogo mamy. Mam szczęście, że mam Ciebie.

Wielu rzeczy się boję  taka już... teksty

iskierka94 dodano: 18 grudnia 2016

Wielu rzeczy się boję, taka już jestem. Natomiast jedną z nich jest strach, że nie będzie nam dane dożyć wspólnej starości a bardzo tego pragnę bo jesteś przecież miłością mojego życia.

Boję się  że nie jestem... teksty

iskierka94 dodano: 18 grudnia 2016

Boję się, że nie jestem wystarczająco dobra dla Ciebie. Pomimo, że się staram to nie potrafię wielu rzeczy i nie jestem idealna. Dlatego boję się, że kiedyś już nie będzie Ci zależeć bo znajdziesz tzw ' lepszy model '.

Uwielbiam zasypiać i budzić się... teksty

iskierka94 dodano: 13 grudnia 2016

Uwielbiam zasypiać i budzić się przy Tobie. Robić z Tobą śniadania, obiady i kolacje. Oglądać z Tobą bajki i grać na ps-ie. Przychodzić do Twojego ciepłego i przytulnego domu, w którym witasz mnie Ty, kot i pies. Uwielbiam Twoje ciepłe ramiona i kiedy tak słodko wywracasz oczami bo tak często się chcę przytulać do Ciebie. Szanuję i doceniam każdą chwilę z Tobą bo wiem, że trafiłam na wspaniałą osobę, jesteś moim najlepszym przyjacielem i miłością mojego życia. Nie zamieniłabym Cię na nikogo innego bo tylko z Tobą chcę być już zawsze.

Związek jest po to aby wznosić  nie... teksty

iskierka94 dodano: 22 września 2016

Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie marnowali. Bądź z kimś kto cię uskrzydla, a nie wiąże ci jaja w supeł.

Każdego dnia dzięki Tobie staje... teksty

iskierka94 dodano: 8 sierpnia 2016

Każdego dnia dzięki Tobie staje się silniejsza.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 23 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV