głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iskierka94 Uwielbiam czuć Jego zapach kiedy wyjdzie ledwo spod prysznica. Uwielbiam kiedy cały jest mokry przytula się do mnie i nie chce odejść. Kiedy droczy się ze mną i

iskierka94

iskierka94.moblo.pl
Uwielbiam czuć Jego zapach kiedy wyjdzie ledwo spod prysznica. Uwielbiam kiedy cały jest mokry przytula się do mnie i nie chce odejść. Kiedy droczy się ze mną i wykorz
Uwielbiam czuć Jego zapach  kiedy... teksty

iskierka94 dodano: 28 listopada 2015

Uwielbiam czuć Jego zapach, kiedy wyjdzie ledwo spod prysznica. Uwielbiam kiedy cały jest mokry, przytula się do mnie i nie chce odejść. Kiedy droczy się ze mną i wykorzystuje moje słabości. Jego obecność jest dla mnie czymś niezbędnym. Bądź już zawsze. Proszę.

Posiadanie zdecydowanie nie jest... teksty

iskierka94 dodano: 28 listopada 2015

Posiadanie zdecydowanie nie jest częścią miłości. Jej częścią jest zaufanie, troska i czułość, ale na pewno nie chęć posiadania. Człowieka nie można mieć. Jeśli chcesz kogoś posiąść automatycznie kierujesz wasze uczucia na drogę do destrukcji. Pamiętaj. Nigdy nie będziesz nikogo mieć. Możesz jedynie prosić by ktoś był obok Ciebie i dopiero gdy odpowie "z przyjemnością" będziesz wiedzieć, że to miłość.

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

iskierka94 dodano: 28 listopada 2015

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

W żadnych innych ramionach nie... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

W żadnych innych ramionach nie poczuję takiego bezpieczeństwa.

Właśnie teraz wracam do chwili  w... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Właśnie teraz wracam do chwili, w której moje serce zaczynało bić. Do momentu, który pozwolił mi zrozumieć jak ważny jesteś w moim życiu. Już wiem, że dokładnie tu jest moje miejsce. Między wschodem i zachodem rozpiętości twoich ramion. Północą przeszywających mnie miłością oczu i południem ogrzewających mnie w nocy stóp.

Lubię siedzieć po nocy. Z Tobą.... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Lubię siedzieć po nocy. Z Tobą. Czuć gdzieś w środku serca bezgraniczne ciepło płynące z Twoich słów i uśmiechać się. Ciągle się uśmiechać, jakby ten uśmiech miał być znakiem szczęścia, które jesteś w stanie mi dać. Nie jestem pewna, czy kilka słów może zmieścić to wszystko, co chcę Ci powiedzieć. To wygląda tak, że nie kocham Cię tylko sercem, wiesz? To coś dużo więcej. W całym sercu mam za mało miejsca. Ono razem z krwią roznosi ta miłość po całym moim organizmie.

Nie poddawaj się. Nigdy.... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Nie poddawaj się. Nigdy. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele blizej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz satysfakcję, staniesz na podium i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować.

Każda miłość zaczyna się od... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Wszystko czego potrzebuję to... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Wszystko czego potrzebuję to obecność, zdrowie, miłość oraz poczucie bezpieczeństwa, że ten którego kocham nie zniknie nagle niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz ze świadomością, że już nic złego nie może się stać, że miłość Twojego życia jest obok ciebie, tuli cię do snu.

Cause all of me. Loves all of You. 💋 teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

Cause all of me. Loves all of You. 💋

1000 najwspanialszych dni mojego... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

1000 najwspanialszych dni mojego życia. 💑 💝

Czuły mężczyzna sprawia  że... teksty

iskierka94 dodano: 25 listopada 2015

Czuły mężczyzna sprawia, że kobieta czuje się bezpiecznie i wyjątkowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV