głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iskierka94 Związek jest po to aby wznosić nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment

iskierka94

iskierka94.moblo.pl
Związek jest po to aby wznosić nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment kiedy
Związek jest po to aby wznosić  nie... teksty

iskierka94 dodano: 22 września 2016

Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie marnowali. Bądź z kimś kto cię uskrzydla, a nie wiąże ci jaja w supeł.

Każdego dnia dzięki Tobie staje... teksty

iskierka94 dodano: 8 sierpnia 2016

Każdego dnia dzięki Tobie staje się silniejsza.

Dawno mnie tu nie było. To dlatego... teksty

iskierka94 dodano: 8 sierpnia 2016

Dawno mnie tu nie było. To dlatego, że po prostu jestem szczęśliwa.

Dziś mijają trzy lata odkąd mam... teksty

iskierka94 dodano: 1 marca 2016

Dziś mijają trzy lata odkąd mam przy sobie Ciebie, najinteligentniejszego, najukochańszego, najwspanialszego i najprzystojniejszego mężczyznę w moim życiu. Dziękuję za wspaniałe wspólne lata i proszę, niech nasza wspólna droga nigdy się nie kończy.

Magicznego 2016 roku. Spędzonego z... teksty

iskierka94 dodano: 31 grudnia 2015

Magicznego 2016 roku. Spędzonego z najbliższymi w miłości, zdrowiu oraz szczęściu. Niech spełnią się Wasze marzenia. Aby ten nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego. Życzę Wam również żeby to dziecko, którym kiedyś byliście, było dumne z osoby, jaką się staliście.

Możesz się starać  robić wszystko... teksty

iskierka94 dodano: 14 grudnia 2015

Możesz się starać, robić wszystko, żeby było dobrze, jak najlepiej, możesz nawet stawać na głowie, a i tak niewiele z tego wychodzi.

Wiem  że Nasz związek  który trwa... teksty

iskierka94 dodano: 4 grudnia 2015

Wiem, że Nasz związek, który trwa już prawie trzy lata jest dla mnie tym na co czekałam całe życie. Jestem pewna tego jak niczego innego na świecie. Choć mam już dwadzieścia jeden lat to czuję, że tak naprawdę pełnią żyję te niespełna trzy lata. Odkrywam świat na nowo z uśmiechem na twarzy każdego dnia. Pełną piersią wdycham czyste powietrze. Łapię garściami radość ze wszystkiego co mnie otacza. I pomimo tego, że wciąż jestem dużym dzieckiem planuję przyszłość. Pierwszy raz myślę o kimś i o czymś tak poważnie oraz dokładnie to analizując. Nie chce by to się skończyło. Czuję się bezpieczna, kochana i szczęśliwa jak jeszcze nigdy dotąd. Miłość, którą mi dałeś sprawiła, że jestem szczęśliwa. Wiem, że kochasz, dbasz, jesteś pomimo i wbrew wszystkiemu. Wspierasz jak nikt inny nawet wtedy gdy jest strasznie ciężko. Dziękuję Ci za to. Chce zostać Twoja już na zawsze. Abyś zawsze mnie pragnął. Chce się z Tobą zestarzeć i jako staruszka nadal być dla Ciebie ideałem.

Kiedy wiesz  że jest to prawdziwa... teksty

iskierka94 dodano: 4 grudnia 2015

Kiedy wiesz, że jest to prawdziwa miłość? Wtedy, gdy masz pewność, że dalej już nie chcesz szukać.

Uwielbiam czuć Jego zapach  kiedy... teksty

iskierka94 dodano: 28 listopada 2015

Uwielbiam czuć Jego zapach, kiedy wyjdzie ledwo spod prysznica. Uwielbiam kiedy cały jest mokry, przytula się do mnie i nie chce odejść. Kiedy droczy się ze mną i wykorzystuje moje słabości. Jego obecność jest dla mnie czymś niezbędnym. Bądź już zawsze. Proszę.

Posiadanie zdecydowanie nie jest... teksty

iskierka94 dodano: 28 listopada 2015

Posiadanie zdecydowanie nie jest częścią miłości. Jej częścią jest zaufanie, troska i czułość, ale na pewno nie chęć posiadania. Człowieka nie można mieć. Jeśli chcesz kogoś posiąść automatycznie kierujesz wasze uczucia na drogę do destrukcji. Pamiętaj. Nigdy nie będziesz nikogo mieć. Możesz jedynie prosić by ktoś był obok Ciebie i dopiero gdy odpowie "z przyjemnością" będziesz wiedzieć, że to miłość.

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

iskierka94 dodano: 28 listopada 2015

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

W żadnych innych ramionach nie... teksty

iskierka94 dodano: 26 listopada 2015

W żadnych innych ramionach nie poczuję takiego bezpieczeństwa.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 23 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV