głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iskierka94 Kocham swój związek. To wspaniałe uczucie gdy trafisz na osobę która tak samo jak Ty lubi się wygłupiać śmiać rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym przytulać

iskierka94

iskierka94.moblo.pl
Kocham swój związek. To wspaniałe uczucie gdy trafisz na osobę która tak samo jak Ty lubi się wygłupiać śmiać rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym przytulać i r
Kocham swój związek. To wspaniałe... teksty

iskierka94 dodano: 19 grudnia 2016

Kocham swój związek. To wspaniałe uczucie gdy trafisz na osobę, która tak samo jak Ty lubi się wygłupiać, śmiać, rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym, przytulać i robić szalone rzeczy. To jest właśnie miłość a nie drogie kolacje, wyjazdy, prezenty. Bo nie jest ważne co mamy a kogo mamy. Mam szczęście, że mam Ciebie.

Wielu rzeczy się boję  taka już... teksty

iskierka94 dodano: 18 grudnia 2016

Wielu rzeczy się boję, taka już jestem. Natomiast jedną z nich jest strach, że nie będzie nam dane dożyć wspólnej starości a bardzo tego pragnę bo jesteś przecież miłością mojego życia.

Boję się  że nie jestem... teksty

iskierka94 dodano: 18 grudnia 2016

Boję się, że nie jestem wystarczająco dobra dla Ciebie. Pomimo, że się staram to nie potrafię wielu rzeczy i nie jestem idealna. Dlatego boję się, że kiedyś już nie będzie Ci zależeć bo znajdziesz tzw ' lepszy model '.

Uwielbiam zasypiać i budzić się... teksty

iskierka94 dodano: 13 grudnia 2016

Uwielbiam zasypiać i budzić się przy Tobie. Robić z Tobą śniadania, obiady i kolacje. Oglądać z Tobą bajki i grać na ps-ie. Przychodzić do Twojego ciepłego i przytulnego domu, w którym witasz mnie Ty, kot i pies. Uwielbiam Twoje ciepłe ramiona i kiedy tak słodko wywracasz oczami bo tak często się chcę przytulać do Ciebie. Szanuję i doceniam każdą chwilę z Tobą bo wiem, że trafiłam na wspaniałą osobę, jesteś moim najlepszym przyjacielem i miłością mojego życia. Nie zamieniłabym Cię na nikogo innego bo tylko z Tobą chcę być już zawsze.

Związek jest po to aby wznosić  nie... teksty

iskierka94 dodano: 22 września 2016

Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie marnowali. Bądź z kimś kto cię uskrzydla, a nie wiąże ci jaja w supeł.

Każdego dnia dzięki Tobie staje... teksty

iskierka94 dodano: 8 sierpnia 2016

Każdego dnia dzięki Tobie staje się silniejsza.

Dawno mnie tu nie było. To dlatego... teksty

iskierka94 dodano: 8 sierpnia 2016

Dawno mnie tu nie było. To dlatego, że po prostu jestem szczęśliwa.

Dziś mijają trzy lata odkąd mam... teksty

iskierka94 dodano: 1 marca 2016

Dziś mijają trzy lata odkąd mam przy sobie Ciebie, najinteligentniejszego, najukochańszego, najwspanialszego i najprzystojniejszego mężczyznę w moim życiu. Dziękuję za wspaniałe wspólne lata i proszę, niech nasza wspólna droga nigdy się nie kończy.

Magicznego 2016 roku. Spędzonego z... teksty

iskierka94 dodano: 31 grudnia 2015

Magicznego 2016 roku. Spędzonego z najbliższymi w miłości, zdrowiu oraz szczęściu. Niech spełnią się Wasze marzenia. Aby ten nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego. Życzę Wam również żeby to dziecko, którym kiedyś byliście, było dumne z osoby, jaką się staliście.

Możesz się starać  robić wszystko... teksty

iskierka94 dodano: 14 grudnia 2015

Możesz się starać, robić wszystko, żeby było dobrze, jak najlepiej, możesz nawet stawać na głowie, a i tak niewiele z tego wychodzi.

Wiem  że Nasz związek  który trwa... teksty

iskierka94 dodano: 4 grudnia 2015

Wiem, że Nasz związek, który trwa już prawie trzy lata jest dla mnie tym na co czekałam całe życie. Jestem pewna tego jak niczego innego na świecie. Choć mam już dwadzieścia jeden lat to czuję, że tak naprawdę pełnią żyję te niespełna trzy lata. Odkrywam świat na nowo z uśmiechem na twarzy każdego dnia. Pełną piersią wdycham czyste powietrze. Łapię garściami radość ze wszystkiego co mnie otacza. I pomimo tego, że wciąż jestem dużym dzieckiem planuję przyszłość. Pierwszy raz myślę o kimś i o czymś tak poważnie oraz dokładnie to analizując. Nie chce by to się skończyło. Czuję się bezpieczna, kochana i szczęśliwa jak jeszcze nigdy dotąd. Miłość, którą mi dałeś sprawiła, że jestem szczęśliwa. Wiem, że kochasz, dbasz, jesteś pomimo i wbrew wszystkiemu. Wspierasz jak nikt inny nawet wtedy gdy jest strasznie ciężko. Dziękuję Ci za to. Chce zostać Twoja już na zawsze. Abyś zawsze mnie pragnął. Chce się z Tobą zestarzeć i jako staruszka nadal być dla Ciebie ideałem.

Kiedy wiesz  że jest to prawdziwa... teksty

iskierka94 dodano: 4 grudnia 2015

Kiedy wiesz, że jest to prawdziwa miłość? Wtedy, gdy masz pewność, że dalej już nie chcesz szukać.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 23 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV