głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika magdapostanawiawalczyc

są gesty   które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie

adusiaaxd dodano: 11 listopada 2011

są gesty , które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie

Kocham Cię  mordo ♥

adusiaaxd dodano: 11 listopada 2011

Kocham Cię, mordo ♥

Za mało o mnie wiesz  za dużo gadasz!

wezmnieugryz dodano: 10 listopada 2011

Za mało o mnie wiesz, za dużo gadasz!

ogarnij się   nie da się zatrzeć śladów po największej miłości życia i wymazać najzajebistszych wspomnień w 10 minut.

wezmnieugryz dodano: 10 listopada 2011

ogarnij się - nie da się zatrzeć śladów po największej miłości życia i wymazać najzajebistszych wspomnień w 10 minut.

może już czas przejść na kolejny etap ? tak . mówmy sobie cześć w szkole .

wezmnieugryz dodano: 10 listopada 2011

może już czas przejść na kolejny etap ? tak . mówmy sobie cześć w szkole .

my się nie kłócimy   po prostu mamy inne zdanie na ten sam temat  .

wezmnieugryz dodano: 10 listopada 2011

my się nie kłócimy - po prostu mamy inne zdanie na ten sam temat .

  Czujesz to ?   Ale coo ?   Ale czujesz to ?   No kurde co ?   Weekend .

wezmnieugryz dodano: 10 listopada 2011

- Czujesz to ? - Ale coo ? - Ale czujesz to ? - No kurde co ? - Weekend . ; )

kochanie   powiedz mi o co chodzi z tą miłością   bo ja już nic nie rozumiem ..

wezmnieugryz dodano: 10 listopada 2011

kochanie , powiedz mi o co chodzi z tą miłością , bo ja już nic nie rozumiem ..

Nie wiesz  jaka byłam dzięki Tobie szczęśliwa  pomimo że nie byłeś Mój.

adusiaaxd dodano: 10 listopada 2011

Nie wiesz, jaka byłam dzięki Tobie szczęśliwa, pomimo że nie byłeś Mój.

siedziałam sama w domu.wyszłam na balkon z kubkiem herbaty  usiadłam na jednym z leżaków i zaczęłam wpatrywać się w gwiazdy.kochałam noc  tą magie dookoła.jak zawsze w takich momentach lubiłam wspominać najszczęśliwsze momenty z mojego życia.tak się akurat złożyło że każde z tych wspomnień było o Tobie  o nas.O tym co zaczęło się równie szybko jak się skończyło. uśmiechnęłam się na samą myśl tamtych dni lecz  łzy postanowiły także odegrać swoją role. nie walczyłam z nimi. wiedziałam  że kiedyś to nastąpi.

adusiaaxd dodano: 10 listopada 2011

siedziałam sama w domu.wyszłam na balkon z kubkiem herbaty, usiadłam na jednym z leżaków i zaczęłam wpatrywać się w gwiazdy.kochałam noc, tą magie dookoła.jak zawsze w takich momentach lubiłam wspominać najszczęśliwsze momenty z mojego życia.tak się akurat złożyło,że każde z tych wspomnień było o Tobie, o nas.O tym co zaczęło się równie szybko jak się skończyło. uśmiechnęłam się na samą myśl tamtych dni lecz, łzy postanowiły także odegrać swoją role. nie walczyłam z nimi. wiedziałam ,że kiedyś to nastąpi.

Nie rozumiem tego  że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko  gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak  bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie  no wybacz.

adusiaaxd dodano: 9 listopada 2011

Nie rozumiem tego, że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko, gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak, bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie, no wybacz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć