 |
|
zawsze byłam gotowa. cokolwiek by się nie działo, tkwiłam w jednym miejscu i czekałam w nadziei, że odezwiesz się chociażby słowem. czasem usypiałam z telefonem w ręku, łudziłam się dalej. owszem, bywały momenty, w których serce się buntowało. obiecywało wtedy, że już nie zabije szybciej, kiedy tylko ciebie spotkam. wszystko i tak było bez znaczenia. dzisiaj na siłę włączam pozytywne myślenie i liczę na łaskawość losu, może w końcu się do mnie uśmiechnie.
|
|
 |
|
chciałam się od Niego uwolnić. chciałam przeciąć liny, które nie pozwalały mi odejść, zniszczyć wszystko to, co nas łączyło, zdusić naszą miłość, zapomnieć każdą spędzoną razem chwilę. lecz każdego dnia na nowo budziła się ta potrzeba bycia tylko Jego.
|
|
 |
|
Możesz cierpieć, możesz stać się najgorszym człowiekiem, ale po chuj? Podnieś się, weź głęboki wdech, zatrzymaj powietrze w płucach i pomyśl: ktoś kto ma gorzej daje radę, więc czemu nie ja? Wypuść powietrze uśmiechnij się i spełniaj marzenia, bo do tego zostaliśmy stworzeni.
|
|
 |
|
Ile warta jest osoba, która zostawia Cię w najgorszym momencie życia, bo tak było jej wygodnie? Jak wiele znaczysz dla kogoś kto zostawia Cię samą, wiedząc, że to zaważy na Twojej obecnej rzeczywistości? Powiem Ci - jest nic nie warta.
|
|
 |
|
Ile bym dał żeby mieć jakąś PEWNOŚĆ
ten SZTUCZNY świat nie jest nas wart, to na pewno ..
|
|
 |
|
Pozostaje mi tylko wiara w to, że kiedyś jednak będzie lepiej. Że kiedyś wszystko się zmieni. Nie będzie już tylu problemów, nie będzie już tylu wrogów, nie będzie już ciebie w moim życiu.
|
|
 |
|
Dziś wiem, że nie było mi to dane
ale zrobiłem co mogłem by się śmiać nad ranem
I pewnie upadnę jeszcze nie raz i wierz mi
że nie kupie tamtych lat za żaden hajs wierz mi ..
|
|
 |
|
nie będę się przywiązywać do ludzi bo za każdym razem pokazują mi że nie warto
|
|
 |
|
może tęsknił za czymś czego nigdy poznał ..
|
|
 |
|
Życie jest kurwa piękne, to nieśmiertelny banał..'
|
|
 |
|
To, że nie okazuję moich uczuć to nie znaczy ,że ich nie mam. Wręcz przeciwnie - przerastają mnie.
|
|
 |
|
Posłuchaj ciszy... Nie słyszysz? Przecież ona tak głośno krzyczy.
|
|
|
|