 |
Cały świat mi mówi, że to jest tylko moja wina. [deliberacja]
|
|
 |
i jest ci trochę szkoda, że było coś między wami. uspokajasz oddech standardowo procentami.
|
|
 |
Niestety, człowiek najbardziej nienawidzi kogoś, na kim mu kiedyś zależało.
|
|
 |
Są dni, które proszą się o dłuższą drogę do domu.
|
|
 |
Smutek to najgorsza pora dnia.
|
|
 |
Każdy przeszedł przez coś co go totalnie zmieniło
|
|
 |
Nie zmieni nas nic, a na pewno nie mężczyzna, łatwo im się ulega, ale zaufania nie daj.
|
|
 |
Niemal go zamroczyło, kiedy zobaczył ją w tej cienkiej, obcisłej czarnej sukience, w którą się dziś ubrała.
|
|
 |
Nie mam pojęcia co robię źle, co jest ze mną nie tak. Zaczynam wątpić w samą siebie, może na siłę szukam miłości, może zbyt mocno staram się znaleźć kogoś, dla kogo będę wszystkim?
|
|
 |
I patrząc na ciebie przypomniałam sobie, jak bardzo kiedyś potrafiłam kochać. Jak wspaniale się wtedy czułam i jak miłość była dla mnie wszystkim.
|
|
 |
Pamiętam wszystko, to, że był, pamiętam jego zapach, jego obecność i słowa. Wszystko to doskonale pamiętam, ale za nic nie pamiętam jak odchodził, nie pamiętam jak odwrócił wzrok, jak zostawił to wszystko. Za bardzo go kochałam, by uwierzyć, że kiedyś mnie zostawi, że będę tu sama.
|
|
 |
Kiedyś łączyła nas wielka miłość, dziś jedynie ta sama szkoła.
|
|
|
|