głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika madziaklosek

sto powodów by uciec i milion by nie wrócić...

tanienormalna dodano: 20 luty 2012

sto powodów by uciec i milion by nie wrócić...

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk twojego imienia  jeszcze długo będę wśród tłumu szukać twojego cienia .

tanienormalna dodano: 20 luty 2012

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk twojego imienia ,jeszcze długo będę wśród tłumu szukać twojego cienia .

Twój uśmiech to antidotum na moje nieszczęście ♥

tanienormalna dodano: 20 luty 2012

Twój uśmiech to antidotum na moje nieszczęście ♥

Wszystko Się W Życiu Zmienia  Jedyne Co Pozostaje Bez Zmian To Wspomnienia ...

tanienormalna dodano: 20 luty 2012

Wszystko Się W Życiu Zmienia, Jedyne Co Pozostaje Bez Zmian To Wspomnienia ...

NIE MAM METKI ! A Wiesz Dlaczego?  Bo jestem Bezcenna! :

tanienormalna dodano: 20 luty 2012

NIE MAM METKI ! A Wiesz Dlaczego? Bo jestem Bezcenna! :)

Jak można być tak nie odpowiedzialnym by pozwolić sercu decydować ? Pobije kilka razy mocniej  pójdzie w stronę niego jak magnez. Rzuci się na niego jak opętane i eksploduje z bólu  rozczarowania  miłości. A później ty się rozum głów jak go posklejać by wytrzymało .. Do następnego razu.  lovexlovex

schooki dodano: 19 luty 2012

Jak można być tak nie odpowiedzialnym by pozwolić sercu decydować ? Pobije kilka razy mocniej, pójdzie w stronę niego jak magnez. Rzuci się na niego jak opętane i eksploduje z bólu, rozczarowania, miłości. A później ty się rozum głów jak go posklejać by wytrzymało .. Do następnego razu. ~lovexlovex~

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi tobą  nocnymi sms o niczym  wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia   ciebie.  lovexlovex

schooki dodano: 19 luty 2012

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi tobą, nocnymi sms o niczym, wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia - ciebie. ~lovexlovex~

I znów niebo szare  w głowie coraz więcej myśl  w sercu ból  a w butelce coraz mniej alkoholu.   lovexlovex

schooki dodano: 19 luty 2012

I znów niebo szare, w głowie coraz więcej myśl, w sercu ból, a w butelce coraz mniej alkoholu. ~lovexlovex~

Ja tak po prostu już od dawna nie istnieję i nie żyję normalnie.

schooki dodano: 19 luty 2012

Ja tak po prostu już od dawna nie istnieję i nie żyję normalnie.
Autor cytatu: zawszewalcz

Produkty swoich starych wyobraźni pozbawionych  bękarty hajsu znają życie tylko z książek   chcą mieć  brać i kupować  wydawać forsę. Kto ma lepiej? Jako widz temat oceń.

takametafora dodano: 19 luty 2012

Produkty swoich starych wyobraźni pozbawionych, bękarty hajsu znają życie tylko z książek, chcą mieć, brać i kupować, wydawać forsę. Kto ma lepiej? Jako widz temat oceń.

Jak wilk w owczej skórze czai się gdzieś nadzieja na zmiany.  Czy potrwa to dłużej  czy też naszym potomkom coś damy?

takametafora dodano: 19 luty 2012

Jak wilk w owczej skórze czai się gdzieś nadzieja na zmiany. Czy potrwa to dłużej, czy też naszym potomkom coś damy?

To dzieci tych metropolii w niewoli agresji i zła  żyją jakby miało nie być jutrzejszego dnia.  Przedstawienie   gra trwa. Życie losy gmatwa  niełatwa jest egzystencja w klatkach  betonowych matniach. To galimatias  widzę go co dnia.Tu litość nie jest modna  litość to zbrodnia   mówi napis na murze.

takametafora dodano: 19 luty 2012

To dzieci tych metropolii w niewoli agresji i zła, żyją jakby miało nie być jutrzejszego dnia. Przedstawienie - gra trwa. Życie losy gmatwa, niełatwa jest egzystencja w klatkach, betonowych matniach. To galimatias, widzę go co dnia.Tu litość nie jest modna, litość to zbrodnia - mówi napis na murze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć