głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maarti

nie zabij mnie tym wzrokiem przypadkiem   zazdrosna szmato .   dzyndzlek

dzyndzelek dodano: 21 września 2012

nie zabij mnie tym wzrokiem przypadkiem , zazdrosna szmato . | dzyndzlek

Kobieta chcę często tylko tego  by mężczyzna udowodnił jej  że ona jedna  nie jest taka jak wszystkie inne.

princessx33 dodano: 21 września 2012

Kobieta chcę często tylko tego, by mężczyzna udowodnił jej, że ona jedna, nie jest taka jak wszystkie inne. /

No to teraz czekajcie i patrzcie jak to na fejsie polecą kawałki Pfk. Nagle wszyscy zaczną pisać i udawać  że od zawsze ich słuchali  że znają Prawdziwy Polski HH. Teraz wielki szum robicie  bo wielki dokument o PFK w kinie  a tak to większość pojęcia nie ma o Paktofonice. Pseudo Fani chowajcie się..  . .

mamba.x3 dodano: 20 września 2012

No to teraz czekajcie i patrzcie jak to na fejsie polecą kawałki Pfk. Nagle wszyscy zaczną pisać i udawać, że od zawsze ich słuchali, że znają Prawdziwy Polski HH. Teraz wielki szum robicie, bo wielki dokument o PFK w kinie, a tak to większość pojęcia nie ma o Paktofonice. Pseudo Fani chowajcie się.. -.-.

niech w całym mieszkaniu śmierdzi spalenizną  a w koszu utworzy się stosik spalonych gofrów. niech dochodzi do wniosku  że musi przetrzymać je jednak krócej i w efekcie poda niedopieczone. niech wkurza się na  całe to chore gotowanie  i mierzy mnie poważnym wzrokiem  kiedy w spazmie śmiechu rozleję kawę  by po sekundzie  nie gniewając się ani trochę  pocałować mnie w czubek nosa. chcę jeść tą niedoskonałą mieszankę mleka  mąki  oleju  proszku do pieczenia  jajek... i miłości.

definicjamiloscii dodano: 20 września 2012

niech w całym mieszkaniu śmierdzi spalenizną, a w koszu utworzy się stosik spalonych gofrów. niech dochodzi do wniosku, że musi przetrzymać je jednak krócej i w efekcie poda niedopieczone. niech wkurza się na "całe to chore gotowanie" i mierzy mnie poważnym wzrokiem, kiedy w spazmie śmiechu rozleję kawę, by po sekundzie, nie gniewając się ani trochę, pocałować mnie w czubek nosa. chcę jeść tą niedoskonałą mieszankę mleka, mąki, oleju, proszku do pieczenia, jajek... i miłości.

na drugim plan schodzi to jak  z czym na sumieniu  czy z jointem czy szlugiem między palcami  z jaką przeszłością   po prostu masz być. masz być tutaj  bo ja jestem.

definicjamiloscii dodano: 20 września 2012

na drugim plan schodzi to jak, z czym na sumieniu, czy z jointem czy szlugiem między palcami, z jaką przeszłością - po prostu masz być. masz być tutaj, bo ja jestem.

nie mam brudnych myśli   tylko seksowną wyobraźnię .

dzyndzelek dodano: 20 września 2012

nie mam brudnych myśli , tylko seksowną wyobraźnię .

Bezwarunkowe uzależnienie swojego samopoczucia od obecności tej drugiej osoby .   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 20 września 2012

Bezwarunkowe uzależnienie swojego samopoczucia od obecności tej drugiej osoby . | dzyndzelek

Chcę po prostu czasem zniknąć   nie czuć dosłownie nic .   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 20 września 2012

Chcę po prostu czasem zniknąć , nie czuć dosłownie nic . | dzyndzelek .

Lubię czasem zapomnieć ile mam lat   na powagę jeszcze mam czas .   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 20 września 2012

Lubię czasem zapomnieć ile mam lat , na powagę jeszcze mam czas . | dzyndzelek

życzę Ci tego   żebyś kiedyś mijając mnie na ulicy pożałował tego   że mnie straciłeś   że nie dałeś nam szansy zbudować szczęścia . życzę Ci tego   żeby przed oczami stanęły Ci wszystkie chwile razem spędzone   żebyś poczuł chociaż odrobinę żalu   że stało się tak a nie inaczej . że to wszystko już nie wróci   nigdy nie będzie tak samo . życzę Ci setki nieprzespanych nocy i bez sensownych dni czekania na mój ruch . życzę Ci bólu i cierpienia   takiego jak przeżyłam ja kiedy odchodząc odebrałeś mi sens życia .   grozisz mi xd

princessx33 dodano: 20 września 2012

życzę Ci tego , żebyś kiedyś mijając mnie na ulicy pożałował tego , że mnie straciłeś , że nie dałeś nam szansy zbudować szczęścia . życzę Ci tego , żeby przed oczami stanęły Ci wszystkie chwile razem spędzone , żebyś poczuł chociaż odrobinę żalu , że stało się tak a nie inaczej . że to wszystko już nie wróci , nigdy nie będzie tak samo . życzę Ci setki nieprzespanych nocy i bez sensownych dni czekania na mój ruch . życzę Ci bólu i cierpienia , takiego jak przeżyłam ja kiedy odchodząc odebrałeś mi sens życia . / grozisz_mi_xd

Będzie dobrze  a jeśli będzie źle to się z tej okazji napiję.

kokaiina dodano: 20 września 2012

Będzie dobrze, a jeśli będzie źle to się z tej okazji napiję.
Autor cytatu: ramona_23

Słowa  które jak amfetamina rozszerzają źrenice.

kokaiina dodano: 20 września 2012

Słowa, które jak amfetamina rozszerzają źrenice.
Autor cytatu: your_abstraction

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć