głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ma_wszystko_w_dupie

Na samą myśl o tym  serce prawie jej pękło. Zostały zdjęcia  które na chwilę zatrzymały przeszłość.

fuckthelove dodano: 17 stycznia 2012

Na samą myśl o tym, serce prawie jej pękło. Zostały zdjęcia, które na chwilę zatrzymały przeszłość.

I teraz gdy cała twoja miłość zmizerniała to kim do cholery ja byłam?

fuckthelove dodano: 17 stycznia 2012

I teraz gdy cała twoja miłość zmizerniała to kim do cholery ja byłam?

I wydaje mi się  że umieram   ale nie  to tylko tęsknota.

fuckthelove dodano: 17 stycznia 2012

I wydaje mi się, że umieram - ale nie, to tylko tęsknota.

Wyobraź sobie ile jest niebezpiecznych zawodów na świecie. Ile katastrof  trudnych decyzji. A my boimy się po prostu powiedzieć sobie nawzajem  że nie umiemy bez siebie żyć. Nie rozumiem dlaczego boimy się własnych uczuć.

mamba.x3 dodano: 16 stycznia 2012

Wyobraź sobie ile jest niebezpiecznych zawodów na świecie. Ile katastrof, trudnych decyzji. A my boimy się po prostu powiedzieć sobie nawzajem, że nie umiemy bez siebie żyć. Nie rozumiem dlaczego boimy się własnych uczuć.

http:  cojakocham.blogspot.com     nowy         yezoo

yezoo dodano: 16 stycznia 2012

polećcie Mi jakąś fajną książkę. i napiszcie skrótowo czy to jakieś romansidło czy coś.

yezoo dodano: 16 stycznia 2012

polećcie Mi jakąś fajną książkę. i napiszcie skrótowo czy to jakieś romansidło czy coś. ;)

chciałabym  żeby Ci  co nie wierzyli we Mnie  powiedzieli kiedyś: ' kurwa  a jednak mu się udało ' .

yezoo dodano: 16 stycznia 2012

chciałabym, żeby Ci, co nie wierzyli we Mnie, powiedzieli kiedyś: ' kurwa, a jednak mu się udało ' .

od tamtej pory nie pocałowałam innych ust. nie napawałam się ciepłem innego ciała. nie zachwycałam się delikatnością innej skóry. nie wplatałam palców w inne włosy. nie byłam noszona na innych rękach. nie zauroczyłam się w innych oczach. nie muskałam wargami innego policzka. nie spędzałam tak wiele czasu z kimś zupełnie innym. może tylko byłam w innych ramionach. przyjaciela. faktycznie  jedynej osoby  która była w stanie sprzątnąć te wszystkie brudy swoim ciepłem i zakończyć tą cyrkową miłość krótkim ' chodź na wódkę ' .   yezoo

yezoo dodano: 16 stycznia 2012

od tamtej pory nie pocałowałam innych ust. nie napawałam się ciepłem innego ciała. nie zachwycałam się delikatnością innej skóry. nie wplatałam palców w inne włosy. nie byłam noszona na innych rękach. nie zauroczyłam się w innych oczach. nie muskałam wargami innego policzka. nie spędzałam tak wiele czasu z kimś zupełnie innym. może tylko byłam w innych ramionach. przyjaciela. faktycznie, jedynej osoby, która była w stanie sprzątnąć te wszystkie brudy swoim ciepłem i zakończyć tą cyrkową miłość krótkim ' chodź na wódkę ' . [ yezoo ]

jesteś tak piegowata  że zupełnie by mnie nie zdziwiło  gdybyś okazała się córką dalmatyńczyka.

mamba.x3 dodano: 16 stycznia 2012

jesteś tak piegowata, że zupełnie by mnie nie zdziwiło, gdybyś okazała się córką dalmatyńczyka.

nie odzywasz się  to się nie odzywaj  tylko gdy znajdziesz się w potrzebie  również trzymaj się tego samego.

supermenkax3 dodano: 16 stycznia 2012

nie odzywasz się, to się nie odzywaj, tylko gdy znajdziesz się w potrzebie, również trzymaj się tego samego.

Weź płaszczyk i spie dalaj z mojego życia!

supermenkax3 dodano: 16 stycznia 2012

Weź płaszczyk i spie*dalaj z mojego życia!

Dopóki jesteś  wszystko ma przyszłość.   Hans

yezoo dodano: 16 stycznia 2012

Dopóki jesteś, wszystko ma przyszłość. [ Hans ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć