głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lusiiaserduszko

Mówiąc  To Mój Facet  daję Ci do zrozumienia  że nie mam zamiaru się Nim dzielić.

59sekund dodano: 11 listopada 2014

Mówiąc "To Mój Facet" daję Ci do zrozumienia, że nie mam zamiaru się Nim dzielić.

Jeszcze wierzę w drugiego człowieka.

59sekund dodano: 11 listopada 2014

Jeszcze wierzę w drugiego człowieka.

Jest tylko On. On u mojego boku  tu  teraz i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to  kim był dawniej  gdzie był dawniej i z kim był dawniej  to nie ma żadnego  najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną tu  wśród was. Ze mną  z nikim innym. Tak właśnie myślę  myśląc wciąż o Nim. Nieustannie myśląc o nim  czując zapach jego perfum i ciepło jego ciała.

59sekund dodano: 11 listopada 2014

Jest tylko On. On u mojego boku, tu, teraz i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim był dawniej, gdzie był dawniej i z kim był dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o Nim. Nieustannie myśląc o nim, czując zapach jego perfum i ciepło jego ciała.

nienawidzę ludzi za każde kłamstwo  które musiałem połknąć  żeby teraz nim rzygać.

nehaa dodano: 11 listopada 2014

nienawidzę ludzi za każde kłamstwo, które musiałem połknąć, żeby teraz nim rzygać.

małym ludziom marzy się by związać mnie jak Guliwera  mówią  on się wywyższa  lecz to ich poniża mój ideał.

nehaa dodano: 11 listopada 2014

małym ludziom marzy się by związać mnie jak Guliwera, mówią "on się wywyższa" lecz to ich poniża mój ideał.

czuję tak wielki kamień na sercu  którego ledwo noszę. uratuj mnie.

princescolors dodano: 11 listopada 2014

czuję tak wielki kamień na sercu, którego ledwo noszę. uratuj mnie.

musisz wstawać po każdym upadku  musisz nauczyć się żyć beze mnie. nie musisz umierać z bólu  szczęście jest tuż obok  zauważ je i wyrzuć moją osobę z Twojego serca tak będzie łatwiej.

princescolors dodano: 10 listopada 2014

musisz wstawać po każdym upadku, musisz nauczyć się żyć beze mnie. nie musisz umierać z bólu, szczęście jest tuż obok, zauważ je i wyrzuć moją osobę z Twojego serca-tak będzie łatwiej.

tak bardzo chcieć móc być przy Tobie..tyle czasu tyle osobnych chwil i mimo  że Cię nie ma to tak na prawdę jesteś.idziemy dalej Ty w szczęściu ja w tęsknocie. uśmiech dotyk spojrzenie tak mi tego brak..

princescolors dodano: 10 listopada 2014

tak bardzo chcieć móc być przy Tobie..tyle czasu,tyle osobnych chwil i mimo, że Cię nie ma to tak na prawdę jesteś.idziemy dalej,Ty w szczęściu,ja w tęsknocie. uśmiech,dotyk,spojrzenie,tak mi tego brak..

dlaczego wracam do tamtych chwil?

princescolors dodano: 10 listopada 2014

dlaczego wracam do tamtych chwil?

wóda płynie jak rzeka

niemamczasu dodano: 10 listopada 2014

wóda płynie jak rzeka

los napluł mi w pysk  chciałbym żyć i być sobą

niemamczasu dodano: 10 listopada 2014

los napluł mi w pysk, chciałbym żyć i być sobą

ty gdzieś pomiędzy oddechami na mnie czekasz

niemamczasu dodano: 10 listopada 2014

ty gdzieś pomiędzy oddechami na mnie czekasz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć