 |
Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć.
|
|
 |
Każdy człowiek ma jakiegoś fioła, ale zdaje się, że największym jest mniemanie, że się nie ma go wcale
|
|
 |
samobójczo Ci uległa jestem.
|
|
 |
Jest niemożliwe fizycznie, by być przyjaciółmi z osobą, w której jest się zakochanym. Dowiedziono, że próby utrzymywania takiego układu zwykle kończą się poważnym załamaniem emocjonalnym.
|
|
 |
Czasem mam ochotę sama sobie przypierdolić.
|
|
 |
Nigdy nie przestanę chcieć Cię pocałować
|
|
 |
“ pocałuj mnie w szyję... ”
-tak delikatnie i powoli
|
|
 |
Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie.
Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy
|
|
 |
Zdarzają się takie przypadki, bez konkretnej przyczyny nabieramy do kogoś niechęci i nikt nie potrafi nas przekonać. Nie lubię go, nie lubię go, i tyle.
|
|
 |
Bóg dał nam kawę do rzeczy które możemy zmienić oraz wino, dla rzeczy których nie możemy zmienić, a musimy zaakceptować.
|
|
 |
Bo czasem, to już mi się nie chce udawać, że jest dobrze. Chciałabym wybuchnąć płaczem i wykrzyknąć wszystko, co mnie męczy na całe gardło.
|
|
 |
Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
|
|
|
|