 |
|
Biorę bucha za tych którym już nie ufam.
|
|
 |
|
oszalał dla Mnie. zwariowałam dla Niego.
|
|
 |
|
pijana ze szczęścia, nie chciała wytrzeźwieć.
|
|
 |
|
Niby nie chcę mieć Cię jako chłopaka,ale chcę żebyś był,tak po prostu.Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.Potrzebuję Twojego głosu,dotyku.Chcę żebyś mnie przytulał,chcę spędzać z Tobą czas.Inaczej nie potrafię.Po prostu bądź.
|
|
 |
|
ja tracę Ciebie .. ty tracisz Mnie , obydwie dobrze o tym wie my.
|
|
 |
|
Spojrzeliśmy sobie w oczy przywołując każde wspomnienie.
|
|
 |
|
Wyobraź sobie, że jesteś dzieckiem. Malutkim dzieckiem. Oglądasz otaczający Cię świat, podziwiając wszystko z zachwytem. Aż tu pewnego dnia- w Twoim życiu pojawia się cukierek. Ma śliczne opakowanie, pachnie, wyobrażasz sobie jaki musi być słodki i smaczny. Masz tyle zabawek do wyboru, ale chcesz tylko tego cukierka. Czujesz do niego ogromną więź. Pokazują Ci go każdego dnia, abyś nie miał nawet opcji przestać o nim myśleć. Wydaje Ci się, że nie umiałbyś przetrwać bez niego dnia.. W pewnym momencie - cukierka nie ma. Zabrano go. Schowano. Czujesz pustkę. Chcesz interweniować - ale przecież nie możesz mówić. Jesteś tylko dzieckiem. Tęsknisz. Mimo, ze nadal masz tyle zabawek - tęsknisz. W końcu Ci go oddają - i o rety! - do tego pozwalają Ci go zjeść. Bierzesz go w swoje dłonie, rozwijasz z papierka. Wygląda zachwycająco. Jest śliczny. Wąchasz- pachnie równie kusząco. Ale kiedy bierzesz gryza.. Okazuje się, że jest okropny. Odrzucasz go. Nienawidzisz. Ty jesteś cukierkiem..
|
|
 |
|
Wiem,chcesz mieć ładną , nie jakąś brzydką pinde, lecz patrz co ma w środku,a nie jak kręci tyłkiem.
|
|
 |
|
Chciałabym wrócić do tego stanu, kiedy byłam okropnie nieśmiała i tylko patrzyłam na chłopaka, wyobrażając sobie związek z nim.
|
|
 |
|
Wiem, jak to jest, gdy chce się umrzeć. Jak boli uśmiech. Jak próbujesz się dopasować, ale nie możesz. Jak ranisz się zewnętrznie, próbując zabić ten ból wewnątrz./ pinger.
|
|
 |
|
jeśli ty jej nie docenisz , zrobi to ktoś inny.
|
|
|
|