głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loveleen

Nigdy nie wierz w nocne wyznania. Stracą cały sens  gdy tylko wzejdzie słońce..

zakazanamilosc dodano: 29 kwietnia 2014

Nigdy nie wierz w nocne wyznania. Stracą cały sens, gdy tylko wzejdzie słońce..

 Dzisiaj znamy się gorzej  bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń i myślę o niej ciągle  choć byliśmy niepoważni i brak mi jej najmocniej  lecz to wymysł wyobraźni jest.

ladymasakra.x3 dodano: 29 kwietnia 2014

"Dzisiaj znamy się gorzej, bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń i myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni i brak mi jej najmocniej, lecz to wymysł wyobraźni jest."

Nie dzwonisz  nie piszesz  nie rozmawiasz z nią  koniec. Jeśli wiesz  że jest na imprezie albo w barze  nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie  2 miesiące  2 dni. Myślałem  że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało  będę zazdrosny o jej nowego  ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście  zimą śnieg   ...  Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem  ile dałem  żeby ją zdobyć  żeby mnie kochała  myślę o tym i jest mi wstyd.

paoulina995 dodano: 28 kwietnia 2014

Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd.

Nie staniemy się swoimi ideałami .

paoulina995 dodano: 28 kwietnia 2014

Nie staniemy się swoimi ideałami .

Chyba tak wygląda rzeczywistość   gdy znasz prawdę.  Czujesz się źle   jednak masz świadomość   że to nie Ty byłaś problemem   tylko on.

estate dodano: 28 kwietnia 2014

Chyba tak wygląda rzeczywistość, gdy znasz prawdę. Czujesz się źle, jednak masz świadomość, że to nie Ty byłaś problemem, tylko on.

Któregoś dnia usłyszę z jego ust  że to we mnie był cały czas zakochany. Ona tylko była głupim sentymentem   który nie mógł zniknąć z życia i zniszczył wszelkie relacje między nami. Najgorsze w tym wszystkim jest to  że nastąpi ten moment   gdy będzie za późno cokolwiek naprawiać i do czegokolwiek wracać.

estate dodano: 28 kwietnia 2014

Któregoś dnia usłyszę z jego ust, że to we mnie był cały czas zakochany. Ona tylko była głupim sentymentem, który nie mógł zniknąć z życia i zniszczył wszelkie relacje między nami. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nastąpi ten moment, gdy będzie za późno cokolwiek naprawiać i do czegokolwiek wracać.

wydaje mi się  że moje  lubię cię  urosło . a twoje ?

twojaprzytulankax3 dodano: 27 kwietnia 2014

wydaje mi się, że moje "lubię cię" urosło . a twoje ?
Autor cytatu: ansomia

Miała  ...  chłód w sercu  to jedna z tych  która kocha morderców. Zawsze pewna siebie i wyszczekana  nie było nic na co by się nie pisała.

twojaprzytulankax3 dodano: 27 kwietnia 2014

Miała [...] chłód w sercu, to jedna z tych, która kocha morderców. Zawsze pewna siebie i wyszczekana, nie było nic na co by się nie pisała.

Płakałam  choć nikt nie ocierał moich łez. Krzyczałam  choć nie było obok osoby  którą mógłby zbudzić mój krzyk. Wołałam  ale nikt oprócz wszechobecnej ciszy nie odpowiadał. Błagałam  by ktoś starł ze mnie brud rozniecony Twoim dotykiem  lecz wszyscy odwracali się i odchodzili. Aż w końcu doszłam do mety  zamilkłam  odpuściłam  przez moment myślałam nawet  że umarłam. Wtedy przestałam czuć i wszyscy zaczęli nazywać mnie bezuczuciową egoistką..

zakazanamilosc dodano: 27 kwietnia 2014

Płakałam, choć nikt nie ocierał moich łez. Krzyczałam, choć nie było obok osoby, którą mógłby zbudzić mój krzyk. Wołałam, ale nikt oprócz wszechobecnej ciszy nie odpowiadał. Błagałam, by ktoś starł ze mnie brud rozniecony Twoim dotykiem, lecz wszyscy odwracali się i odchodzili. Aż w końcu doszłam do mety, zamilkłam, odpuściłam, przez moment myślałam nawet, że umarłam. Wtedy przestałam czuć i wszyscy zaczęli nazywać mnie bezuczuciową egoistką..

Wiesz  dobrze mi było w te wszystkie wspólne noce  kiedy to księżyc świecił prosto w nasze serca  miłość lała się litrami  a Twój głos delikatnie utulał mą duszę do snu. Wtedy myślałam  że to będzie trwać już wiecznie. Nie przypuszczałam  że to będzie jedynie krótki epizod  który zaraz minie i już nigdy nie powróci..

zakazanamilosc dodano: 27 kwietnia 2014

Wiesz, dobrze mi było w te wszystkie wspólne noce, kiedy to księżyc świecił prosto w nasze serca, miłość lała się litrami, a Twój głos delikatnie utulał mą duszę do snu. Wtedy myślałam, że to będzie trwać już wiecznie. Nie przypuszczałam, że to będzie jedynie krótki epizod, który zaraz minie i już nigdy nie powróci..

Pamiętasz  jak wtedy nie mieliśmy nic  prócz siebie?

zakazanamilosc dodano: 27 kwietnia 2014

Pamiętasz, jak wtedy nie mieliśmy nic, prócz siebie?

Był jedynym  o którym pragnę zapomnieć.  I jedynym  którego kochałam wystarczająco  by mu nie wybaczyć..

zakazanamilosc dodano: 27 kwietnia 2014

Był jedynym, o którym pragnę zapomnieć. I jedynym, którego kochałam wystarczająco, by mu nie wybaczyć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć