głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika love-the-way-you-lie

choć  teksty moto-cykl dodał komentarz: choć* do wpisu 5 marca 2015
Nawet wtedy  gdy wiesz  że musisz  choć wcale nie chcesz  w końcu zapominasz..

zimoweslonce dodano: 4 marca 2015

Nawet wtedy, gdy wiesz, że musisz, choć wcale nie chcesz, w końcu zapominasz..

 Więc lepiej mnie zabij  wyrzuć z pamięci   Lepiej odejdź  pozwól mi odejść   Lepiej zapomnij  pozwól zapomnieć   Lepiej daj mi następną szansę... http:  www.tekstowo.pl piosenka myslovitz alexander.html ..

zimoweslonce dodano: 4 marca 2015

"Więc lepiej mnie zabij, wyrzuć z pamięci /Lepiej odejdź, pozwól mi odejść /Lepiej zapomnij, pozwól zapomnieć /Lepiej daj mi następną szansę... http://www.tekstowo.pl/piosenka,myslovitz,alexander.html ..

nikt tak pięknie nie mówił  że się boi miłości  jak Ty.

moto-cykl dodano: 4 marca 2015

nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, jak Ty.

Nigdy nie myślałam  że będę potrafiła wybaczyć aż tak wiele. Nigdy nie myślałam  że będę w stanie wytrzymać tak wiele bólu. Nigdy nie myślałam  że to właśnie dla Ciebie zrobię wszystko.

moto-cykl dodano: 4 marca 2015

Nigdy nie myślałam, że będę potrafiła wybaczyć aż tak wiele. Nigdy nie myślałam, że będę w stanie wytrzymać tak wiele bólu. Nigdy nie myślałam, że to właśnie dla Ciebie zrobię wszystko.

 chociaż runął Ci świat  wiosna przyjdzie i tak

moto-cykl dodano: 3 marca 2015

`chociaż runął Ci świat, wiosna przyjdzie i tak`

Bo kurwa najtrudniej jest siedzieć samemu w pokoju ze zaszklonymi oczami od łez i zdawać sobie sprawę  że nie ma się nic.... nic oprócz siebie  a to w takich chwilach tak bardzo niewiele.

moto-cykl dodano: 3 marca 2015

Bo kurwa najtrudniej jest siedzieć samemu w pokoju ze zaszklonymi oczami od łez i zdawać sobie sprawę, że nie ma się nic.... nic oprócz siebie, a to w takich chwilach tak bardzo niewiele.

mam już cholernie dość tej chorej sytuacji . zrób coś z tym  albo zrezygnuje . wybacz  że cię uświadomię  ale nie jesteś wart aż tyle czasu i bólu .

moto-cykl dodano: 3 marca 2015

mam już cholernie dość tej chorej sytuacji . zrób coś z tym, albo zrezygnuje . wybacz, że cię uświadomię, ale nie jesteś wart aż tyle czasu i bólu .

 Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą  nie chodzi o siłę fizyczną  tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. Męskość to również opiekuńczość  umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa.  ...   59sekund

moto-cykl dodano: 3 marca 2015

"Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. (...)" 59sekund

Myślisz  że miłość jest wtedy  gdy dostajesz bukiet róż i możesz je wąchać? Nie  miłość jest wtedy  gdy ktoś opowiada ci przez cały dzień o oponach zimowych  a ty słuchasz.

moto-cykl dodano: 2 marca 2015

Myślisz, że miłość jest wtedy, gdy dostajesz bukiet róż i możesz je wąchać? Nie, miłość jest wtedy, gdy ktoś opowiada ci przez cały dzień o oponach zimowych, a ty słuchasz.

Przy słabym mężczyźnie kobieta staje się silna. Przy silnym   szczęśliwa.

moto-cykl dodano: 2 marca 2015

Przy słabym mężczyźnie kobieta staje się silna. Przy silnym - szczęśliwa.

 Na dworze dzisiaj czuć chłód  taki jak od Ciebie często czuć.

moto-cykl dodano: 2 marca 2015

"Na dworze dzisiaj czuć chłód, taki jak od Ciebie często czuć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć