  |
|
Zbyt często i zbyt długo czekałam już w moim życiu na ludzi lub zdarzenia, które się potem nigdy nie realizowały, albo realizowały się tak późno, że nie miało to już dla mnie żadnego znaczenia.
|
|
  |
|
''Obok jesteś wciąż i nie ma Cię, nie potrafisz wprost nie kochać mnie, może to nie nam pisana jest, taka miłość aż po życia kres. Powiedz mi, proszę, co myślisz, chociaż raz, wykrzycz mi głośno wszystko co byś chciał, powiedz gdzie jesteś czy tak będziemy trwać, osobno już dawno, choć razem cały czas.''
|
|
  |
|
Bywają słowa, których już nigdy nie usłyszymy, chwile które już nigdy nie wrócą, a także są ludzie co odchodzą, a chcielibyśmy by byli.
|
|
 |
|
z czasem przywiązujemy się do innych nieświadomie.
|
|
  |
|
Twoje imię widnieje na mojej prywatnej liście marzeń zakazanych.
|
|
  |
|
Nie potrafiła powstrzymać łez. Nie miała sił by je ukrywać. Nie miała sił by się tym przejmować.
|
|
  |
|
Czasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer, pójść do parku i usiąść na ławce. Udawać, że na kogoś czekam, w nadziei, że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą. Zatrzymasz się, usiądziesz obok i powiesz, że właśnie szukałeś tej jedynej.
|
|
  |
|
Najbardziej irytuje mnie własna naiwność.
|
|
 |
|
jestem lepszy bez ciebie, bardziej niż Ty, bardziej niż wiesz.
|
|
 |
|
jebane szczęście, przybądź tu wreszcie, wciąż tylko deszcze... nie rozumiesz mnie, BO NIE CHCESZ
|
|
 |
|
nie podniosę ręki, ale dam ją sobie uciąć, gdy będę Ciebie pewny!
|
|
 |
|
żyjemy w czasach, gdzie podejście nie jest zdrowe, ludzie nie chcą nic naprawiać, bo wolą kupić nowe
|
|
|
|