głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika linduu

Tak  to był błąd za dużo wódki na ten smutek. Teraz to nic nie zmienia ty jesteś myślami w zupełnie innym miejscu..

pieprzonaoptymistka dodano: 26 stycznia 2012

Tak, to był błąd za dużo wódki na ten smutek. Teraz to nic nie zmienia ty jesteś myślami w zupełnie innym miejscu..

Now he's gone .

pieprzonaoptymistka dodano: 26 stycznia 2012

Now he's gone .

gdyby można było cofnąć czas  nigdy bym Cię nie spotkała. unikałabym twoich oczu niczym ognia...

pieprzonaoptymistka dodano: 26 stycznia 2012

gdyby można było cofnąć czas, nigdy bym Cię nie spotkała. unikałabym twoich oczu niczym ognia...

po prostu mam wyjebane  teraz czas pokazać wszystkim jak bardzo się mylą .

pieprzonaoptymistka dodano: 25 stycznia 2012

po prostu mam wyjebane, teraz czas pokazać wszystkim jak bardzo się mylą .

czasem mam ochotę zniknąć  aby móc dowiedzieć się co ON by zrobił  kiedy by się dowiedział  że już nigdy mnie nie zobaczy  .

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

czasem mam ochotę zniknąć, aby móc dowiedzieć się co ON by zrobił, kiedy by się dowiedział, że już nigdy mnie nie zobaczy .

nawet kapsle z tymbarka potrafią mnie bezczelnie oszukiwać .

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

nawet kapsle z tymbarka potrafią mnie bezczelnie oszukiwać .

nothing to lose

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

nothing to lose

minął już miesiąc odkąd jestem na moblo  nie mogę uwierzyć że tyle się stało  moje życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni  zdaję sobie doskonale sprawę że nic już nie będzie takie samo. niestety im starsi jesteśmy  tym bardziej uświadamiamy sobie jak codzienność potrafi ranić. prosto w serce .

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

minął już miesiąc odkąd jestem na moblo, nie mogę uwierzyć że tyle się stało, moje życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni, zdaję sobie doskonale sprawę że nic już nie będzie takie samo. niestety im starsi jesteśmy, tym bardziej uświadamiamy sobie jak codzienność potrafi ranić. prosto w serce .

to co krąży  zawsze wraca

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

to co krąży, zawsze wraca

dałaś mi to czego potrzebowałam  wcześniej nie wierzyłam w taką przyjaźń. pozostaje mi tylko Ci podziękować i dalej iść tą drogą .

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

dałaś mi to czego potrzebowałam, wcześniej nie wierzyłam w taką przyjaźń. pozostaje mi tylko Ci podziękować i dalej iść tą drogą .

to chyba już koniec  nasza przyjaźń umarła  nic już nie ma  tak to boli. nie mam zamiaru rozliczać nas ze wszystkiego  czy palić za sobą mostów. po prostu odejdę zostawiając Ci w sercu wszystko co było . bo kiedy Cię poznałam  byłam w szoku  tym jakie jesteśmy do siebie podobne. nic nie będzie już takie samo  wierz lub nie tęsknię. ale tego co było nikt nam nie zabierze.

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

to chyba już koniec, nasza przyjaźń umarła, nic już nie ma, tak to boli. nie mam zamiaru rozliczać nas ze wszystkiego, czy palić za sobą mostów. po prostu odejdę zostawiając Ci w sercu wszystko co było . bo kiedy Cię poznałam, byłam w szoku, tym jakie jesteśmy do siebie podobne. nic nie będzie już takie samo, wierz lub nie tęsknię. ale tego co było nikt nam nie zabierze.

mimo  że życie idzie do przodu jestem coraz bardziej skołowana tym dokąd zmierza.

pieprzonaoptymistka dodano: 24 stycznia 2012

mimo, że życie idzie do przodu jestem coraz bardziej skołowana tym dokąd zmierza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć