 |
|
Lubie mądre piosenki, dobre książki i zieloną herbatę. Lubię też myśleć, że nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Lubię okłamywać samą siebie.
|
|
 |
|
Czasami płaczemy z bezsilności, a czasami dlatego, że po raz kolejny popełniamy ten sam błąd.
|
|
 |
|
Może kiedyś opowiem Ci o tym co przeżyłam bez Ciebie, a co chciałam przeżyć z Tobą.
|
|
 |
|
I wyobraź sobie, że gdzieś tam jesteś kogoś marzeniem
|
|
 |
|
Przypał? Tak powinnam mieć na drugie imię :P
|
|
 |
|
Piorun strzela w sosny
Piorun strzela w dęby
Jak cię chłopak zdradzi
Strzel mu prosto w zęby...:D
|
|
 |
|
Jesteśmy w takim wieku, że wszyscy są po jakichś przejściach.
|
|
 |
|
Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.
|
|
 |
|
Nie, ja wcale nie przeklinam jak najęta. Złudzenie, kurwa, optyczne.
|
|
 |
|
“Zakochałam się. Zakochałam się potwornie, absolutnie, bezwzględnie, bezrozumnie, na zawsze.”
|
|
 |
|
Każdy z nas posiada wielką galerię zdjęć niezrobionych
|
|
 |
|
Czasem przychodzi taki moment, że bez powodu w oczach pojawiają się łzy. Początkowo wypływają z nich pojedyncze krople, które ocierane zostają rękawem ulubionej bluzy przesiąkniętej jego perfumami. Strumyki, które po jakimś czasie zmieniają się w górskie potoki nie są już do zatrzymania. Siedzisz i zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje. Przyciągasz kolana do klatki piersiowej by choć trochę uspokoić dygoczące ciało. Opanowujesz łzy i dociera do Ciebie, że tęsknisz. Tęsknisz za jego oczami, uśmiechem, silnymi ramionami - za Nim. Uświadamiasz sobie, że tęsknota bez żadnych skrupułów zżera Twoje serce. [ ciamciaa ♥ ]
|
|
|
|