 |
|
Każdy powie, że jest inny niż wszyscy, a Ty będziesz wciąż miała nadzieję, że mówi prawdę. Zaufasz, pokochasz, a gdy przyjdzie, co do czego okaże się zwykłym, pospolitym, klasycznym dupkiem bez uczuć. Jak zwykle..
|
|
 |
|
potrzebuję zmian. najlepiej dużych, spektakularnych i z fajerwerkami.
|
|
 |
|
kiedy dawali coś na wzrost ja stałam w kolejce po erotyzm , seksapil , dupę i cycki ;]
|
|
 |
|
zrób coś dla mnie. zatęsknij za mną i dojdź do wniosku , że beze mnie jest Ci źle .
|
|
 |
|
Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na papierosa. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze.
|
|
 |
|
kobieta to nie tylko cycki i dupa i nie tylko potrzebna do łóżka .
|
|
 |
|
`Jeśli znowu będę tak naiwna , znowu stracę sens istnienia nie poznacie mnie na świecie , nie poznacie mego cienia .`
|
|
 |
|
dziękuje , ze wybijasz mi to z głowy , że przekonujesz , że to zły pomysł jak coś wymyśle w TEJ sprawie , że jesteś , za zeszłą zimę , za zeszłą wiosnę , za zeszłe lato, za zeszła jesień , za aktualną zimę , za wszystko ♥
|
|
 |
|
byłoby dobrze w końcu zapomnieć .
|
|
 |
|
i znów wracam do tych NASZYCH piosenek, słuchanych minionej zimy. wszystko wraca, każdy płatek śniegu spadający na twarz, nasze zmieszane głośne śmiechy z procentami, mój dym, ich twarze. nasze uczucia, nasze `nic nas nie rozdzieli`. kocham Cię, zostałyśmy my, przyjaciółki, na zawsze.
|
|
|
|