głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika laskapr

Świat zmienia się szybko   domy buduje się szybko  okazje mieszkaniowe znikają szybko  więc dlaczego na miłość trzeba tak długo czekać ?

naivelove dodano: 15 luty 2012

Świat zmienia się szybko , domy buduje się szybko, okazje mieszkaniowe znikają szybko, więc dlaczego na miłość trzeba tak długo czekać ?

Przepraszam Cię za każdego focha  każdy krzyk  każde dąsanie się  każde niedopowiedziane słowa  każde gówno  przez które na chwilę coś między nami się przetarło  że często bywam nieznośna  muszę postawić na swoim  czepiam się szczegółów i że wszystko muszę mieć idealnie zrobione  bo inaczej zawsze jestem niezadowolona  za to  że przez 12 miesięcy obraziłam się na Ciebie tysiąc razy  ale wiesz  że mam ciężki charakter i mimo  że w takich momentach moje serce łamie się na milion kawałków to ja i tak będę dalej brnęła w swoim postanowieniu  nie wiedząc co chcę tym w ogóle udowodnić.

naivelove dodano: 12 luty 2012

Przepraszam Cię za każdego focha, każdy krzyk, każde dąsanie się, każde niedopowiedziane słowa, każde gówno, przez które na chwilę coś między nami się przetarło, że często bywam nieznośna, muszę postawić na swoim, czepiam się szczegółów i że wszystko muszę mieć idealnie zrobione, bo inaczej zawsze jestem niezadowolona, za to, że przez 12 miesięcy obraziłam się na Ciebie tysiąc razy, ale wiesz, że mam ciężki charakter i mimo, że w takich momentach moje serce łamie się na milion kawałków to ja i tak będę dalej brnęła w swoim postanowieniu, nie wiedząc co chcę tym w ogóle udowodnić.

A mimo wszytsko łzy lecą jak popierdolone. Po raz kolejny boli. Po raz kolejny się na Tobie zawiodłam. Mimo że nie jesteś mój.

naivelove dodano: 12 luty 2012

A mimo wszytsko łzy lecą jak popierdolone. Po raz kolejny boli. Po raz kolejny się na Tobie zawiodłam. Mimo że nie jesteś mój.

Nigdy nie przypuszczałam  że będę żałować marzenia  które mi się spełniło.

naivelove dodano: 12 luty 2012

Nigdy nie przypuszczałam, że będę żałować marzenia, które mi się spełniło.

Znasz to uczucie kiedy tracimy kogoś niewiarygodnie szybko? Kiedy zastanawiasz się jak w tak krótkim czasie tyle mogło się spieprzyć między Wami? Gdzie zgubiło się uczucie? Gdzie jedynie bezsilność nas ogarnia i nie potrafimy naprawić relacji  choć tak bardzo cierpimy. Wyznanie uczuć już nie pomagają  bo uczucia to za mało. Jedna wielka kropka. Zamiast iść naprzód wracamy do punktu wyjścia  oddalamy się od siebie. Chcesz się poddać  bo już nie ma szans  to koniec  koniec jakiegoś etapu.

naivelove dodano: 12 luty 2012

Znasz to uczucie kiedy tracimy kogoś niewiarygodnie szybko? Kiedy zastanawiasz się jak w tak krótkim czasie tyle mogło się spieprzyć między Wami? Gdzie zgubiło się uczucie? Gdzie jedynie bezsilność nas ogarnia i nie potrafimy naprawić relacji, choć tak bardzo cierpimy. Wyznanie uczuć już nie pomagają, bo uczucia to za mało. Jedna wielka kropka. Zamiast iść naprzód wracamy do punktu wyjścia, oddalamy się od siebie. Chcesz się poddać, bo już nie ma szans, to koniec, koniec jakiegoś etapu.

Lubię czasami wspomnieć sobie o Tobie  o tym jak mnie tuliłeś  całowałeś  o tym jak kradłam Ci bluzy i o Tym jak zaciągałam się Twoimi perfumami  o tym jak robiliśmy wycieczki gdzie się tylko dało  o tym jak tańczyliśmy  jak mówiłeś  że kochasz i o tym jak patrzyłeś na mnie i śmiałeś się ze mnie  nawet po to żeby nie zrobić mi przykrości. No i o tym  że zawsze rano pisałeś mi jak bardzo tęsknisz. Człowiek powinien być bogaty w wspomnienia.

naivelove dodano: 12 luty 2012

Lubię czasami wspomnieć sobie o Tobie, o tym jak mnie tuliłeś, całowałeś, o tym jak kradłam Ci bluzy i o Tym jak zaciągałam się Twoimi perfumami, o tym jak robiliśmy wycieczki gdzie się tylko dało, o tym jak tańczyliśmy, jak mówiłeś, że kochasz i o tym jak patrzyłeś na mnie i śmiałeś się ze mnie, nawet po to żeby nie zrobić mi przykrości. No i o tym, że zawsze rano pisałeś mi jak bardzo tęsknisz. Człowiek powinien być bogaty w wspomnienia.

Nie chce zebys myslala ze moje zycie zjebalo sie przez Ciebie. Po prostu chce zebys miala swiadomosc tego ze moglas mi pomoc.

naivelove dodano: 12 luty 2012

Nie chce zebys myslala ze moje zycie zjebalo sie przez Ciebie. Po prostu chce zebys miala swiadomosc tego ze moglas mi pomoc.

Nie chodzi nawet o seks. Mam to gdzieś. To nie jest najważniejsze. Najważniejsze to budzić się z kimś. Spać przytulonym  przytulanie jest ważne. Świadomość  że jeżeli przyjdą potwory  ktoś z tobą jest. To metafora. Potworów nie ma. Budzisz się rano  z ciepłym ciałem  czujesz oddech kochanej osoby na swoim ramieniu. To jest to

naivelove dodano: 12 luty 2012

Nie chodzi nawet o seks. Mam to gdzieś. To nie jest najważniejsze. Najważniejsze to budzić się z kimś. Spać przytulonym, przytulanie jest ważne. Świadomość, że jeżeli przyjdą potwory, ktoś z tobą jest. To metafora. Potworów nie ma. Budzisz się rano, z ciepłym ciałem, czujesz oddech kochanej osoby na swoim ramieniu. To jest to

ogarnij się. nie zerkaj na tą jego cholerną nazwę  nie możesz napisać ! to On ma się starać  to On wszystko psuje ... nie możesz wierzyć  że nie zauważył  że jesteś albo nie chciał przeszkadzać. jakby mu zależało czekałby ... przecież tak miało być  to obiecywał

naivelove dodano: 12 luty 2012

ogarnij się. nie zerkaj na tą jego cholerną nazwę, nie możesz napisać ! to On ma się starać, to On wszystko psuje ... nie możesz wierzyć, że nie zauważył, że jesteś albo nie chciał przeszkadzać. jakby mu zależało czekałby ... przecież tak miało być, to obiecywał

Ludzie nie płaczą dlatego  że są słabi. płaczą  bo byli silni zbyt długo

naivelove dodano: 12 luty 2012

Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. płaczą, bo byli silni zbyt długo

związek z nim nie tylko nauczył mnie   że płacz po nocach w poduszkę nic nie daje . dotarło do mnie   że lepiej się nie przyzwyczajać   nie przywiązywać   nie zapamiętywać . najlepiej jest mieć na wszystko wyjebane   tak bardzo jak tylko jest to możliwe .

naivelove dodano: 11 luty 2012

związek z nim nie tylko nauczył mnie , że płacz po nocach w poduszkę nic nie daje . dotarło do mnie , że lepiej się nie przyzwyczajać , nie przywiązywać , nie zapamiętywać . najlepiej jest mieć na wszystko wyjebane , tak bardzo jak tylko jest to możliwe .

nie miej do siebie żalu  że nie potrafisz o nim zapomnieć. nie potrafisz  bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy  nie potrafisz  bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. nie płacz  nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz  bo nie możesz.

naivelove dodano: 11 luty 2012

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. nie płacz, nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz, bo nie możesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć