głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lasia1234

Mała dziewczynka pełna gigantycznych trosk.

joasiaaa813 dodano: 13 lipca 2012

Mała dziewczynka pełna gigantycznych trosk.

Pragnę być zwariowana i przeżyć swoje życie tak   jak mnie się podoba   a nie jak się podoba innym .

joasiaaa813 dodano: 9 lipca 2012

Pragnę być zwariowana i przeżyć swoje życie tak , jak mnie się podoba , a nie jak się podoba innym .

To dziwne kiedy mijają dni  tygodnie  miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane  a potem przychodzi taki moment że oddał byś wszystko za jedną chwilę spędzoną z Tą osobą. Uświadamiasz sobie jak dużo was łączyło. I tęsknisz  tęsknisz bo wiesz że to już nigdy nie wróci  że tego nie da się naprawić   38sekund

joasiaaa813 dodano: 7 lipca 2012

To dziwne kiedy mijają dni, tygodnie, miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane, a potem przychodzi taki moment że oddał byś wszystko za jedną chwilę spędzoną z Tą osobą. Uświadamiasz sobie jak dużo was łączyło. I tęsknisz, tęsknisz bo wiesz że to już nigdy nie wróci, że tego nie da się naprawić / 38sekund

Bo ona jest inna. Ma tysiąc pomysłów na minutę  ale jak spytasz co chce robić  to milczy. Uśmiecha się tylko do nieznajomych i dzieci. Odwraca wzrok  gdy ktoś mówi jej 'cześć'. Pije tylko w samotności. Kawe  herbatę nawet wino... Nigdy nie prosi o pomoc. Dla Ciebie może jest dziwna  ale ja wiem  że zbyt wiele razy została zraniona.   38sekund

joasiaaa813 dodano: 7 lipca 2012

Bo ona jest inna. Ma tysiąc pomysłów na minutę, ale jak spytasz co chce robić, to milczy. Uśmiecha się tylko do nieznajomych i dzieci. Odwraca wzrok, gdy ktoś mówi jej 'cześć'. Pije tylko w samotności. Kawe, herbatę nawet wino... Nigdy nie prosi o pomoc. Dla Ciebie może jest dziwna, ale ja wiem, że zbyt wiele razy została zraniona. / 38sekund

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką  jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku   mam prawo do łez.

joasiaaa813 dodano: 7 lipca 2012

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.

Kobiety mają siłę   która zadziwia mężczyzn . Uśmiechają się  kiedy chcą krzyczeć   śpiewają   kiedy chcą płakać   płaczą   kiedy są szczęśliwe i smieją się   kiedy są zdenerwowane .

joasiaaa813 dodano: 28 maja 2012

Kobiety mają siłę , która zadziwia mężczyzn . Uśmiechają się, kiedy chcą krzyczeć , śpiewają - kiedy chcą płakać , płaczą - kiedy są szczęśliwe i smieją się - kiedy są zdenerwowane .

Czas płynie  świat się zmienia  płyną łzy  znikają marzenia

joasiaaa813 dodano: 10 maja 2012

Czas płynie, świat się zmienia, płyną łzy, znikają marzenia

Im bardziej chcę byc silna Tym słabsza się staję

joasiaaa813 dodano: 10 maja 2012

Im bardziej chcę byc silna Tym słabsza się staję

wieczorami zaczynamy tęsknić za przeszłością  wspominamy najmniejsze szczegóły  gesty  spojrzenia i rozmowy. przypominamy sobie ludzi  którzy obiecywali  że będą na zawsze a przeminęli bez powodu. czas tak cholernie zmienia wszystko  jeszcze rok temu cieszyłam się z tego co mam  z ludzi u których zajmowałam pierwsze miejsca w sercu  wtedy nie potrafiłam zdać sobie sprawy  że to może się zmienić  że możemy stać się dla siebie nikim. dziś? to wszystko stało się obce  nie poznaję już tych ludzi  którzy nauczyli mnie tak wiele. to tych ludzi  których wtedy mogłam nazwać przyjaciółmi dzisiaj mijam na ulicy  spoglądając sobie prosto w źrenice  szukając wyjaśnień na to  co stało się z tym wszystkim co nas łączyło.

joasiaaa813 dodano: 10 maja 2012

wieczorami zaczynamy tęsknić za przeszłością, wspominamy najmniejsze szczegóły, gesty, spojrzenia i rozmowy. przypominamy sobie ludzi, którzy obiecywali, że będą na zawsze a przeminęli bez powodu. czas tak cholernie zmienia wszystko, jeszcze rok temu cieszyłam się z tego co mam, z ludzi u których zajmowałam pierwsze miejsca w sercu, wtedy nie potrafiłam zdać sobie sprawy, że to może się zmienić, że możemy stać się dla siebie nikim. dziś? to wszystko stało się obce, nie poznaję już tych ludzi, którzy nauczyli mnie tak wiele. to tych ludzi, których wtedy mogłam nazwać przyjaciółmi dzisiaj mijam na ulicy, spoglądając sobie prosto w źrenice, szukając wyjaśnień na to, co stało się z tym wszystkim co nas łączyło.

Życie kopie nas po dupie po to byśmy mieli ją coraz bardziej twardszą na przyszłość.

joasiaaa813 dodano: 10 maja 2012

Życie kopie nas po dupie po to,byśmy mieli ją coraz bardziej twardszą na przyszłość.

nie wiem co czuję  co myślę  a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle  a ja nawet nie wiem  czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

joasiaaa813 dodano: 10 maja 2012

nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

Wiem że jestem trudna i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.

joasiaaa813 dodano: 8 maja 2012

Wiem że jestem trudna i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć