głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lansujsiemalax3

Czasem jest tak  że dopiero po latach stwierdzisz  że to co cię najbardziej zraniło  stało się twoją największą siłą.

kotkubujajsie dodano: 18 grudnia 2013

Czasem jest tak, że dopiero po latach stwierdzisz, że to co cię najbardziej zraniło, stało się twoją największą siłą.

Jest tak i to se wbij do bani  jeśli nie chcesz cierpieć  to też przestań ranić ..

kotkubujajsie dodano: 15 grudnia 2013

Jest tak i to se wbij do bani, jeśli nie chcesz cierpieć, to też przestań ranić ..

   teksty take.me.away dodał komentarz: ;* do wpisu 14 grudnia 2013
minęło już tyle czasu  dlaczego wciąż boli mnie serce?

take.me.away dodano: 14 grudnia 2013

minęło już tyle czasu, dlaczego wciąż boli mnie serce?

Udaję  że wszystko jest ok  ale gdy siedzę sama   męczą mnie wyrzuty sumienia. Czasu nie cofnę  więc staram się z tym pogodzić. Łatwo nie jest.

take.me.away dodano: 14 grudnia 2013

Udaję, że wszystko jest ok, ale gdy siedzę sama - męczą mnie wyrzuty sumienia. Czasu nie cofnę, więc staram się z tym pogodzić. Łatwo nie jest.

Mam ochotę  żebyście dali mi spokój. Zajmij się każdy swoim życiem. Robię  co robię. Nie zawsze jest dobrze  ale to moje życie  moje wybory  moje pomysły i moje wybryki. To wszystko moje  nic wam do tego!

take.me.away dodano: 14 grudnia 2013

Mam ochotę, żebyście dali mi spokój. Zajmij się każdy swoim życiem. Robię, co robię. Nie zawsze jest dobrze, ale to moje życie, moje wybory, moje pomysły i moje wybryki. To wszystko moje, nic wam do tego!

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną  zimną suką dlatego  że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało  do niczego bym się nie przywiązała  za niczym bym nie tęskniła.

kotkubujajsie dodano: 13 grudnia 2013

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

Przestałam wierzyć  że to kiedyś zmieni się. Traciłam oddech  wiesz? Dlatego teraz nie ma mnie.   Honey!

take.me.away dodano: 13 grudnia 2013

Przestałam wierzyć, że to kiedyś zmieni się. Traciłam oddech, wiesz? Dlatego teraz nie ma mnie. / Honey!

Znam na pamięć Twoje myśli  a słowa odbijają się jak echo w mojej głowie.

take.me.away dodano: 13 grudnia 2013

Znam na pamięć Twoje myśli, a słowa odbijają się jak echo w mojej głowie.

A teraz kiedy mój świat bezlitośnie się rozpada  składam Twe imię z gwiazd  układając w myślach obraz nasz.   Honey

take.me.away dodano: 13 grudnia 2013

A teraz kiedy mój świat bezlitośnie się rozpada, składam Twe imię z gwiazd, układając w myślach obraz nasz. / Honey

zbyt wielu chwil żałuję dziś.

take.me.away dodano: 13 grudnia 2013

zbyt wielu chwil żałuję dziś.

Każdy z nas ma chociaż jedną osobę  której chciałby coś powiedzieć  ale boi się konsekwencji.

kotkubujajsie dodano: 10 grudnia 2013

Każdy z nas ma chociaż jedną osobę, której chciałby coś powiedzieć, ale boi się konsekwencji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć