 |
|
Nagle poczuła, ze do oczu cisną jej łzy. Niezależnie od tego, w która stronę się obróciła, natrafiała na mur..
|
|
 |
|
Biorę życie w swoje ręce. Poskładam wszystko co się rozpadło.
|
|
 |
|
-Na co czekasz?..
-Na odpowiedni moment.
-Nie czekaj na czas, bo czekasz na przemijanie.
|
|
 |
|
“Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuje oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić.”
|
|
 |
|
“Nigdy nie słyszałam jej tak spokojnej, pogodzonej z losem. Mówiła, że nie czuje się ani szczęśliwa, ani nieszczęśliwa i tego nie może dłużej znieść.”
|
|
 |
|
Śpiąca Królewna.
Ona już nie śpi..
Obudziła się sama.
Królewicz zabłądził,
nie dotarł.
A może rozmyślił się
po drodze?..
Zamieściła ogłoszenie
w porannej gazecie
i czeka..
|
|
 |
|
Nie pamiętam, który raz mówię "czas się ogarnąć"
|
|
 |
|
Gdzieś głębiej niż gardło zacięła się płyta z głosem rozsądku: Zostaw to, machnij ręką, niczego nie zmienisz, nic nie udowodnisz, niech zostanie jak jest. Ale to chyba prawda, że człowiek składa się z kilku osobowości, bo wbrew temu, co było logiczne i rozsądne, zrobiłam całkiem inaczej.
|
|
 |
|
*Podnoszę się po klęsce, bo w sercu mam nadzieję.*
|
|
 |
|
Niestety należę do kobiet, które zawsze błędów szukają u siebie.
To ja zawsze jestem ta, która mamrocze; 'Przepraszam'.
Może kobiety mają o jeden chromosom 'Przepraszam' więcej?
|
|
 |
|
Twoim imieniem się pieszczę :D ahh, gdyby tak Tobą jeszcze:D
|
|
 |
|
Żaden z jej romantycznych porywów nie trwał zbyt długo. Sprawiała wrażenie kobiety wyzwolonej, lecz w rzeczywistości była niepoprawną romantyczką, która szukała jedynej, wielkiej miłości i mimo, że wciąż zabiegali o nią różni faceci, raz za razem ponosiła emocjonalne porażki.
|
|
|
|