głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ladycameron

Uwielbiam Ciebie  Twój uśmiech  Twoje oczy  to jak patrzysz się na mnie  to jak mówisz do mnie  Skarbie  pocieszasz mnie swoimi tekstami typu  nie bój się jestem

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Uwielbiam Ciebie, Twój uśmiech, Twoje oczy, to jak patrzysz się na mnie, to jak mówisz do mnie "Skarbie" pocieszasz mnie swoimi tekstami typu "nie bój się jestem"

Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to  czy w życiu kochamy raz  dwa  czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł  albo zabrać do bram raju   ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić  albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie  nawet za cenę długich godzin  dni  tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości   ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi.

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi.

Otwórz oczy i wytańcz swoją historię albo zamknij je i śnij dalej swój piękny sen . ♥

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Otwórz oczy i wytańcz swoją historię albo zamknij je i śnij dalej swój piękny sen . ♥

Zaufaj jej bezgranicznie. Przecież ona nie ma zamiaru wywijać jakichś głupich numerów i Zrozum  że chce być z Tobą i nikim więcej.

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Zaufaj jej bezgranicznie. Przecież ona nie ma zamiaru wywijać jakichś głupich numerów i Zrozum, że chce być z Tobą i nikim więcej.

ludzie z Twojej planety..   powiedział Mały Książę.   ..hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie.. i nie znajdują w nich tego  czego szukają. a tymczasem to  czego szukają może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. lecz oczy są ślepe. szukać należy sercem. ¦

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

ludzie z Twojej planety.. - powiedział Mały Książę. - ..hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie.. i nie znajdują w nich tego, czego szukają. a tymczasem to, czego szukają może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. lecz oczy są ślepe. szukać należy sercem. ¦

Jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach  to znaczy  że za tobą tęskni.

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach, to znaczy, że za tobą tęskni.

Brakowało jej   jego obecności jego słodkiego uśmiechu .. pomimo tego że nigdy nie był jej

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Brakowało jej , jego obecności jego słodkiego uśmiechu .. pomimo tego że nigdy nie był jej

Nie musiał zrobić zbyt wiele  aby ona się uśmiechnęła  wystarczyło jego spojrzenie.. jeden gest.. i była w siódmym niebie..

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Nie musiał zrobić zbyt wiele, aby ona się uśmiechnęła, wystarczyło jego spojrzenie.. jeden gest.. i była w siódmym niebie..

czasem mam ochotę uśmiechnąć się  podejść do Ciebie i mocno Cię przytulić. pokazać Ci  jak bardzo kocham Cię  każdego dnia. dopiero idąc  w połowie kroku zamieram  bo przypominam sobie  że mimo tego  ile mogłabym dla Ciebie zrobić  Ty nawet nie wiesz  jak mi na imię

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

czasem mam ochotę uśmiechnąć się, podejść do Ciebie i mocno Cię przytulić. pokazać Ci, jak bardzo kocham Cię, każdego dnia. dopiero idąc, w połowie kroku zamieram, bo przypominam sobie, że mimo tego, ile mogłabym dla Ciebie zrobić, Ty nawet nie wiesz, jak mi na imię

czekam  aż jakiś gość w za dużych spodniach i wyciągniętej bluzie przyjdzie uśmiechnie się tak  że od razu będę wiedziała  że chce bym była jego.

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

czekam, aż jakiś gość w za dużych spodniach i wyciągniętej bluzie przyjdzie uśmiechnie się tak, że od razu będę wiedziała, że chce bym była jego.

 . lubię  kiedy dzwonisz do mnie w środku nocy i pytasz dlaczego nie śpię

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

`. lubię, kiedy dzwonisz do mnie w środku nocy i pytasz dlaczego nie śpię

Nie rozumiem tego  że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko  gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak  bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie  no wybacz.

slodka-lala-512112 dodano: 17 luty 2013

Nie rozumiem tego, że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko, gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak, bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie, no wybacz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć