 |
|
- Mamo , mamo . ! coś mi lata po pokoju i to świeci . - świetlika nie widziałaś , głupia . ? - to jest UFO , a nie świetlik. - To się przywiąż do łóżka, żeby Cię nie zapierdoliło . xD
|
|
 |
|
-jarałaś? -niee.. ja latam.. chodź. lataj ze mną..
|
|
 |
|
Czasami mi Cię brak, choć nawet nie jesteś mój. Są taki chwile, w których chciałabym się do Ciebie przytulić i usłyszeć twój głos mówiący 'wszystko będzie dobrze'.
|
|
 |
|
mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
|
|
 |
|
Pieprzyłeś mi, że zależy Ci tylko na mnie, że jestem najważniejsza. Po chuj to wszystko ? kłamałeś jak z nut. dziwiło Cie to, że Ci nie wierzyłam ? skoro jak tylko złapaliśmy spine od razu leciałeś i łasiłeś sie do innych panienek. ulżyło Ci kiedy wyjebałeś te 'teksty' na mnie ? ta jebnij jeszcze jednego dissa. Pokaż jaki to jesteś zajebisty. Tym wszystkim pokazałeś jakim jesteś skończonym dupkiem. Czas dorosnąć.
|
|
 |
|
tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. w takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.
|
|
 |
|
Przy jednym mogłam być bezwzględnie sobą i wiedziałam, że mnie taką akceptuje, ale to drugiego kochałam ponad życie.
|
|
 |
|
Jeżeli kobieta znienawidziła mężczyznę, oznacza to, że musiała go wcześniej kochać.
|
|
 |
|
Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy.. OO, NUTELLA! ;p
|
|
 |
|
Usiadła na ziemi i zaczęła się zastanawiać, kim dla niego jest.
|
|
 |
|
pierwszy raz byłam z siebie dumna, kiedy mijajac Cię na ulicy na Twoje 'siema' wybuchłam śmiechem dodając krótkie 'pierdol się'.
|
|
 |
|
Bo miłość nie pyta czy to dobry czas...miłość przychodzi bez zapowiedzi...:***
|
|
|
|