głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika koteek

now matter how you feel. Get up  dress up  show up and never give up!

liliii dodano: 6 kwietnia 2014

now matter how you feel. Get up, dress up, show up and never give up!

kiedy kobieta obcina swoje włosy  wkrótce zmieni swoje życie.  C.C

liliii dodano: 6 kwietnia 2014

kiedy kobieta obcina swoje włosy, wkrótce zmieni swoje życie.- C.C

you know my name. not my story.

liliii dodano: 6 kwietnia 2014

you know my name. not my story.

If there ever comes a day when we can't be together  keep me in your heart  I'll stay there forever.

liliii dodano: 5 kwietnia 2014

If there ever comes a day when we can't be together, keep me in your heart, I'll stay there forever.

a teraz czuję się troche tak jakby przestawało bić mi serce...   podobnodziwka

smutnaona dodano: 4 kwietnia 2014

a teraz czuję się troche tak jakby przestawało bić mi serce... / podobnodziwka
Autor cytatu: podobnodziwka

To prawdziwe szczęście mieć kogoś  przed kim możesz otworzyć serce  komu możesz powierzyć swoje tajemnice.

lolcia1113530 dodano: 4 kwietnia 2014

To prawdziwe szczęście mieć kogoś, przed kim możesz otworzyć serce, komu możesz powierzyć swoje tajemnice.

Lubię  kiedy mi się śnisz.

lolcia1113530 dodano: 4 kwietnia 2014

Lubię, kiedy mi się śnisz.

a kiedy poprosisz o uśmiech  mam prawo odmówić .

lolcia1113530 dodano: 4 kwietnia 2014

a kiedy poprosisz o uśmiech, mam prawo odmówić .

Nie zadowalaj. Nie kończ gównianej książki. Jeśli nie podoba Ci się menu  opuść restaurację. Jeśli nie jesteś na właściwej drodze  wysiądź!

lolcia1113530 dodano: 4 kwietnia 2014

Nie zadowalaj. Nie kończ gównianej książki. Jeśli nie podoba Ci się menu, opuść restaurację. Jeśli nie jesteś na właściwej drodze, wysiądź!

Bo nigdy nie myślisz  że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz  że będzie więcej.

lolcia1113530 dodano: 4 kwietnia 2014

Bo nigdy nie myślisz, że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz, że będzie więcej.

Kiedy jestem dobra  jestem bardzo dobra  ale kiedy jestem zła  jestem jeszcze lepsza.

lolcia1113530 dodano: 4 kwietnia 2014

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.

Pamiętasz ten strach  który czułaś  bo bałaś się  że wam się nie uda? Przypomnij sobie  jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą  która paliła twoja duszę i nie pozwalała pogodzić się z Jego nieobecnością. Przypomnij sobie ile popłynęło łez  mających oczyścić serce z toksycznych uczuć i jak wiele myśli zostało zduszonych pod osłoną nocy. Pamiętasz? To teraz idź do Niego i udowodnij Mu  że 'jest najlepszym  co cię w życiu spotkało'.

d3ja dodano: 2 kwietnia 2014

Pamiętasz ten strach, który czułaś, bo bałaś się, że wam się nie uda? Przypomnij sobie, jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą, która paliła twoja duszę i nie pozwalała pogodzić się z Jego nieobecnością. Przypomnij sobie ile popłynęło łez, mających oczyścić serce z toksycznych uczuć i jak wiele myśli zostało zduszonych pod osłoną nocy. Pamiętasz? To teraz idź do Niego i udowodnij Mu, że 'jest najlepszym, co cię w życiu spotkało'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć