głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika koteek

Sometimes in life it feels like the end but u just look up in the sky and realize u have your whole life ahead of you.

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

Sometimes in life it feels like the end but u just look up in the sky and realize u have your whole life ahead of you.

Brak perfekcji jest piękny  szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..

.. Żad­na noc nie może być  aż tak czar­na  żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być  aż tak bez­nadziej­na  żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem  ta­kim ja­kie ono jest  zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość.   Is­tnieją kwiaty  które kwitną na­wet w zimie ..

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

.. Żad­na noc nie może być, aż tak czar­na, żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być, aż tak bez­nadziej­na, żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem, ta­kim ja­kie ono jest, zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość. Is­tnieją kwiaty, które kwitną na­wet w zimie ..

wydostań z życia wszystko ... odbierz każde wrażenie  smakuj każdą chwilę ... realizuj każde marzenie  tego wszystkiego co już dostałaś ... pilnuj broń całym sobą  Piękno i miłość jest ... w Tobie ... obok Ciebie ... z Tobą ...

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

wydostań z życia wszystko ... odbierz każde wrażenie smakuj każdą chwilę ... realizuj każde marzenie tego wszystkiego co już dostałaś ... pilnuj broń całym sobą Piękno i miłość jest ... w Tobie ... obok Ciebie ... z Tobą ...

A wiesz dlaczego od samego początku naszej znajomości tak czekałam  starałam się  nie odpuszczałam? Już wtedy byłeś dla mnie ważniejszy niż reszta ludzi na tym podłym świecie. Już wtedy czułam  że nie chcę nikogo innego  a potrzebuję tylko i wyłącznie Ciebie. Może byłam słaba w okazywaniu uczuć  ale w środku byłam nimi przepełniona. A Ty pozwalałeś abym się w Tobie zakochiwała. Nie miałeś nic przeciwko temu. To ja uczyłam się Ciebie coraz intensywniej i pozwalałam aby wszystko co mam w sobie było już tylko Twoje. Czasem się o nas bałam. Jednak zawsze wychwytywałam takie Twoje słowa  które dodawały mi siły i zapewniały mnie  że jestem dla Ciebie ważna. To było dla mnie najistotniejsze. Kiedy się widywaliśmy ładowałeś moje baterie na późniejsze tygodnie rozłąki. Uczyłeś mnie siły  cierpliwości  pokory. Pokazałeś mi jak wygląda prawdziwe życie  szczęście. Pokochałam Cię. Z całej siły Cię pokochałam i chciałam spędzić z Tobą resztę swoich dni.   napisana

namalowanaksiezniczka dodano: 26 kwietnia 2014

A wiesz dlaczego od samego początku naszej znajomości tak czekałam, starałam się, nie odpuszczałam? Już wtedy byłeś dla mnie ważniejszy niż reszta ludzi na tym podłym świecie. Już wtedy czułam, że nie chcę nikogo innego, a potrzebuję tylko i wyłącznie Ciebie. Może byłam słaba w okazywaniu uczuć, ale w środku byłam nimi przepełniona. A Ty pozwalałeś abym się w Tobie zakochiwała. Nie miałeś nic przeciwko temu. To ja uczyłam się Ciebie coraz intensywniej i pozwalałam aby wszystko co mam w sobie było już tylko Twoje. Czasem się o nas bałam. Jednak zawsze wychwytywałam takie Twoje słowa, które dodawały mi siły i zapewniały mnie, że jestem dla Ciebie ważna. To było dla mnie najistotniejsze. Kiedy się widywaliśmy ładowałeś moje baterie na późniejsze tygodnie rozłąki. Uczyłeś mnie siły, cierpliwości, pokory. Pokazałeś mi jak wygląda prawdziwe życie, szczęście. Pokochałam Cię. Z całej siły Cię pokochałam i chciałam spędzić z Tobą resztę swoich dni. / napisana

Kiedyś nie byłam taka nerwowa  jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2014

Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.

Musimy się przyzwyczaić do tego  że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych.

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2014

Musimy się przyzwyczaić do tego, że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych.

Kiedy płaczesz publicznie  ludzie próbują Cię powstrzymać. Czują się tym skrępowani. To towarzyski nietakt  gorszy niż przeklinanie.

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2014

Kiedy płaczesz publicznie, ludzie próbują Cię powstrzymać. Czują się tym skrępowani. To towarzyski nietakt, gorszy niż przeklinanie.

Wiesz  że zawsze możesz na mnie liczyć  Niezależnie od pory...  Ale dzisiaj obiecaj mi jedno  tylko jedno  My nigdy się nie poddajemy

d3ja dodano: 23 kwietnia 2014

Wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć Niezależnie od pory... Ale dzisiaj obiecaj mi jedno, tylko jedno My nigdy się nie poddajemy

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to  by było komu opowiedzieć historię dnia  który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

liliii dodano: 22 kwietnia 2014

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

Nie potrafię wszystkiego  ale dla Ciebie zrobiłbym wszystko. Nie umiem już nic  oprócz kochania Cię.

niekoffana dodano: 22 kwietnia 2014

Nie potrafię wszystkiego, ale dla Ciebie zrobiłbym wszystko. Nie umiem już nic, oprócz kochania Cię.

Jestem szalona dla Ciebie. Kto wie  co bym zrobiła... Mogłabym nawet umrzeć dla Ciebie  cokolwiek byś chciał. Jestem na kolanach. Myślę  że oznacza to  że jestem głupia w miłości.

niekoffana dodano: 22 kwietnia 2014

Jestem szalona dla Ciebie. Kto wie, co bym zrobiła... Mogłabym nawet umrzeć dla Ciebie, cokolwiek byś chciał. Jestem na kolanach. Myślę, że oznacza to, że jestem głupia w miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć