 |
|
Wszystko przyjdzie z czasem, zdobędziemy to co powinno być nasze .
|
|
 |
|
na chwilę zapomniałam, że faceci to ostatnie skurwysyny. dzięki, że mi o tym przypomniałeś.
|
|
 |
|
Są takie dni w których nawet papieros nie sprawia przyjemności, a wódka nie przynosi zapomnienia.
|
|
 |
|
ILE RAZY MĘŻCZYZNA PATRZY NA KOBIETĘ, SZATAN ZAKŁADA MU RÓŻOWE OKULARY.
|
|
 |
|
Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów, męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań. — o tak!
|
|
 |
|
Nie wytrzymam. Nie dam rady.
|
|
 |
|
a gdy nasze wargi się zetknęły, wiedziałam, że gdybym nawet dożyła setki i zwiedziła wszystkie kraje świata, nic nie da się porównać z tą jedną chwilą, gdy po raz pierwszy pocałowałam chłopaka moich marzeń, i byłam pewna, że moja miłość będzie trwała wiecznie.
|
|
 |
|
- chciałabym, aby każdy umiał rozmawiać tak jak Ty.
- chciałbym, aby każda kobieta, była
chociaż w połowie warta rozmowy, tak jak Ty.
|
|
 |
|
TO CO CIĘ USKRZYDLA, POTRAFI BYĆ JAK MORDERCA.
|
|
 |
|
Kochać się z tobą tak, jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz, to jest to coś w seksie, z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna procenta osób - to jest tak, że chcę cię mieć, chcę, żebyś miała mnie i chcę, żebyśmy byli wspólnie święci - jakby ktoś zlutował nas w jeden stop.
|
|
|
|