 |
|
Klaskaj, klękaj, ziewaj, mlaskaj, polewaj, nie przyszliśmy czytać książek, przyszliśmy się tu najebać.
|
|
 |
|
Nadchodzą święta - czas, w którym udowadnia się ludziom, że naprawdę ich kochamy. Nadchodzi nowy rok a ja powinnam mieć przygotowanych co najmniej tysiąc nowych postanowień. Ja mam jedno - czekać na Ciebie choćby się waliło i paliło. Naprawdę, wypisałam sobie plusy i minusy posiadania Ciebie tylko dla siebie i wiesz co? Znalazłam więcej plusów, niż minusów. Chciałabym, abyś w końcu zobaczył jakie uczucia do Ciebie żywię, abyś zrozumiał że nikt nie pokocha Cię tak jak ja i nikt nigdy w Twoich wadach nie znajdzie zalet. Mam pewną propozycję, a mianowicie - może w końcu przestańmy się bawić w ciuciubabkę, przecież wszyscy wiedzą że nie widzimy świata poza sobą. / agathe96
|
|
 |
|
Kiedy osoba, którą kochasz, milczy, jest to najsilniejszy rodzaj bólu jaki ktokolwiek może Ci zadać. O tej sile świadczy chociażby fakt, że nie masz możliwości obrony musisz po prostu czuć i pomału w tym bólu umierać.
|
|
 |
|
Wczoraj wmówiłam całemu światu, że jestem cholernie szczęśliwa. Dziś wmawiam to sobie, może też się uda.
|
|
 |
|
Chcę zapamiętać Cię do końca życia, bo tylko wtedy będę mogła powiedzieć, że żyło się pięknie. [ yezoo ]
|
|
 |
|
Nie wiem jak Ci to powiedzieć, mam zawiązane usta. Nienastrojone serce, dlatego weź je ustaw. / B.R.O ♥
|
|
 |
|
Nigdy Cię nie zapomnę. Nie chcę o Tobie zapomnieć. Jesteś mój i będę kochała Cię na zawsze. Będę Cię kochała aż do śmierci, a nawet po.
|
|
 |
|
Wybaczyłam mu, ale nigdy nie byłam w stanie zrozumieć tego, co zrobił
|
|
 |
|
Żałobny marsz grany, za karawanem idzie, długi kondukt, ludzi w czerni, zapłakanych. Nawet niebo płacze, krople pukają o trumnę, czy tak to będzie wyglądało, kiedy ja umrę?
|
|
 |
|
Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.
|
|
 |
|
Czasami czuję się jak ziarnko pisaku na pustyni, które nie robi różnicy gdy jest, i gdy go nie ma.
|
|
 |
|
Czasem coś rani mnie tak, że cierpienie nie mieści się w moim ciele i czuję, że każda żyła pęka mi z bólu.
|
|
|
|