głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika koronawpraniu

Lecz jeśli to nie jest miłość  to chyba Bóg jest ślepy Przecież jest między nami tyle fajnych rzeczy.   pezet

mam_wyjebane_lol dodano: 2 lipca 2014

Lecz jeśli to nie jest miłość, to chyba Bóg jest ślepy Przecież jest między nami tyle fajnych rzeczy. / pezet

Tanie hotele pachną inaczej niż wszystko   Krochmal prześcieradeł tłumi całą tanią bliskość

paramorelove dodano: 2 lipca 2014

Tanie hotele pachną inaczej niż wszystko, Krochmal prześcieradeł tłumi całą tanią bliskość

you couldn't make me feel alright if you stapled your tongue to my clit   and stood on a cement mixer

pierdolonadama dodano: 30 czerwca 2014

you couldn't make me feel alright if you stapled your tongue to my clit , and stood on a cement mixer

jestem naga

pierdolonadama dodano: 30 czerwca 2014

jestem naga

   teksty crumblebumble dodał komentarz: ;/ do wpisu 30 czerwca 2014
... teksty baloneey dodał komentarz: ... do wpisu 30 czerwca 2014
Otoz to teksty baloneey dodał komentarz: Otoz to do wpisu 30 czerwca 2014
Obedrzyj Mnie z tej samotnosci

baloneey dodano: 30 czerwca 2014

Obedrzyj Mnie z tej samotnosci

Moze los Nas wystawil na probe i jesli to przetrwamy to jestesmy dla siebie   Ty dla Mnie a Ja dla Ciebie

baloneey dodano: 30 czerwca 2014

Moze los Nas wystawil na probe i jesli to przetrwamy to jestesmy dla siebie, Ty dla Mnie a Ja dla Ciebie

Źle mi się śpi bez jego dobranoc. Strasznie źle. Wręcz nie śpi mi się wcale.

mam_wyjebane_lol dodano: 30 czerwca 2014

Źle mi się śpi bez jego dobranoc. Strasznie źle. Wręcz nie śpi mi się wcale.

Użyłaś 32 razy dotykać oraz 81 razy pragnę  ale tylko 8 razy boję się. Sprawdziłem to  używając programu Word  więc pomyłka nie wchodzi w rachubę. Policzyłem właśnie te słowa  bo o nich myślę bowiem ostatnio najczęściej. Wyszło mi  że ponad 10 razy bardziej pragniesz  niż się boisz. Chociaż to tylko statystyka  poczułem się uspokojony. Statystyka nie kłamie  kłamią jedynie statyści.

mam_wyjebane_lol dodano: 30 czerwca 2014

Użyłaś 32 razy dotykać oraz 81 razy pragnę, ale tylko 8 razy boję się. Sprawdziłem to, używając programu Word, więc pomyłka nie wchodzi w rachubę. Policzyłem właśnie te słowa, bo o nich myślę bowiem ostatnio najczęściej. Wyszło mi, że ponad 10 razy bardziej pragniesz, niż się boisz. Chociaż to tylko statystyka, poczułem się uspokojony. Statystyka nie kłamie, kłamią jedynie statyści.

Nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi. Nawet na to nie licz. Nie mogłabym z tobą przebywać bez świadomości  że mnie kochasz. Nie mogłabym ci doradzać  gdybyś pokłócił się z dziewczyną. Nie byłabym w stanie wysłuchiwać jaka dobra ze mnie kumpela. Nigdy w życiu  nie mogłabym cieszyć się twoim szczęściem. Nie tym  którym dzielisz się z inną.

mam_wyjebane_lol dodano: 30 czerwca 2014

Nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi. Nawet na to nie licz. Nie mogłabym z tobą przebywać bez świadomości, że mnie kochasz. Nie mogłabym ci doradzać, gdybyś pokłócił się z dziewczyną. Nie byłabym w stanie wysłuchiwać jaka dobra ze mnie kumpela. Nigdy w życiu, nie mogłabym cieszyć się twoim szczęściem. Nie tym, którym dzielisz się z inną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć