głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika korbat

Swoją drogą zawsze jest jakieś  tylko że  założę się że wszystkie największe osobiste tragedie tego zasranego świata zaczynają się od zwrotu  tylko że .

eeiiuzalezniasz dodano: 15 kwietnia 2013

Swoją drogą,zawsze jest jakieś "tylko,że",założę się,że wszystkie największe osobiste tragedie tego zasranego świata zaczynają się od zwrotu "tylko,że".

Życie nigdy nie jest usłane różami. Zdarzają się tylko takie momenty  krótkie chwile  gdy wydaje się  że mamy to  czego pragnęliśmy. Z czasem okazuje się  że to był tylko przedsmak tego  co mogliśmy mieć  bo przecież znów się nie udało.   yezoo

yezoo dodano: 15 kwietnia 2013

Życie nigdy nie jest usłane różami. Zdarzają się tylko takie momenty, krótkie chwile, gdy wydaje się, że mamy to, czego pragnęliśmy. Z czasem okazuje się, że to był tylko przedsmak tego, co mogliśmy mieć, bo przecież znów się nie udało. [ yezoo ]

biłam się za Nią. wylatywałam ze szkoły. obrywałam od ojca. miałam przypały w domu. zawsze robiłam wszystko  by Ją chronić  i będę robić to zawsze  choćby nie wiem jak wiele Nas różniło. bo jest moją siostrą  kimś  kto jest częścią mnie  kogo kocham najmocniej na świecie  i kogo nigdy  przenigdy nie dam skrzywdzić   nikomu.    kissmyshoes

kissmyshoes dodano: 15 kwietnia 2013

biłam się za Nią. wylatywałam ze szkoły. obrywałam od ojca. miałam przypały w domu. zawsze robiłam wszystko, by Ją chronić, i będę robić to zawsze, choćby nie wiem jak wiele Nas różniło. bo jest moją siostrą, kimś, kto jest częścią mnie, kogo kocham najmocniej na świecie, i kogo nigdy, przenigdy nie dam skrzywdzić - nikomu. || kissmyshoes

ten wpis i dwa pod nim są moje. jak bierzesz to podpisz z łaski swojej. teksty yezoo dodał komentarz: ten wpis i dwa pod nim są moje. jak bierzesz to podpisz z łaski swojej. do wpisu 14 kwietnia 2013
dzięki za wiadomość    teksty yezoo dodał komentarz: dzięki za wiadomość ;) do wpisu 14 kwietnia 2013
http:  cojakocham.blogspot.com    nowy.   yezoo

yezoo dodano: 14 kwietnia 2013

Niech się wszystko wali  ale między nami musi być dobrze. To jest podstawa mojego funkcjonowania  bo tylko nasze wspólne szczęście pozwala mi trwać i radzić sobie ze wszystkim.

bijaaaczzz dodano: 14 kwietnia 2013

Niech się wszystko wali, ale między nami musi być dobrze. To jest podstawa mojego funkcjonowania, bo tylko nasze wspólne szczęście pozwala mi trwać i radzić sobie ze wszystkim.

  proszę  porozmawiajmy trochę mamo  bo mało wiesz o mnie  choć dobrze znasz tożsamość  a nie wiesz  że palę i ćpam  ..  bo Twój wrzask stale był przeszkodą  żeby zamienić słowo. upływa czas  już nie pamiętam gdy ostatni raz mówiłem  że Cię kocham  miałem może pięć lat..

kissmyshoes dodano: 14 kwietnia 2013

" proszę, porozmawiajmy trochę mamo, bo mało wiesz o mnie, choć dobrze znasz tożsamość, a nie wiesz, że palę i ćpam (..) bo Twój wrzask stale był przeszkodą, żeby zamienić słowo. upływa czas, już nie pamiętam gdy ostatni raz mówiłem, że Cię kocham, miałem może pięć lat.."

Częstot­li­wość wy­lanych łez jest wprost pro­por­cjo­nal­na do ilości mi­nionych dni...

niebanalnieproste dodano: 14 kwietnia 2013

Częstot­li­wość wy­lanych łez jest wprost pro­por­cjo­nal­na do ilości mi­nionych dni...

Spot­kały się dwa spoj­rze­nia. W par­ku. Czy pójdą na wspólny spa­cer życia?

niebanalnieproste dodano: 14 kwietnia 2013

Spot­kały się dwa spoj­rze­nia. W par­ku. Czy pójdą na wspólny spa­cer życia?

Każde wspom­nienie w mo­jej głowie to in­na fur­tka do przeszłości.

niebanalnieproste dodano: 14 kwietnia 2013

Każde wspom­nienie w mo­jej głowie to in­na fur­tka do przeszłości.

Możemy pytać o radę innych. Otoczyć się zaufaniem i doradcami. Ale i tak sami musimy podjąć decyzję. Jest tylko nasza. I kiedy trzeba działać  a jesteśmy zupełnie sami  przyparci do muru jedynym liczącym się głosem jest ten  który słyszymy we własnej głowie. Ten  który mówi nam to  co już wiedzieliśmy. Ten  który prawie nigdy się nie myli.

yezoo dodano: 13 kwietnia 2013

Możemy pytać o radę innych. Otoczyć się zaufaniem i doradcami. Ale i tak sami musimy podjąć decyzję. Jest tylko nasza. I kiedy trzeba działać, a jesteśmy zupełnie sami, przyparci do muru jedynym liczącym się głosem jest ten, który słyszymy we własnej głowie. Ten, który mówi nam to, co już wiedzieliśmy. Ten, który prawie nigdy się nie myli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć