głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika koochanaa

Nie dawaj sobie ręki uciąć za ludzi bo później nie będzie nikogo  kto by ci buty zawiązał.

nalajcizm dodano: 16 grudnia 2013

Nie dawaj sobie ręki uciąć za ludzi bo później nie będzie nikogo, kto by ci buty zawiązał.

 Tak tylko lecisz w dół  ciężko zmienić kurs  pewnie nieprędko ktoś zobaczy tu w tobie królewnę  jak jesteś warta więcej   zmień się  bo tutaj może być lepiej  przecież nie ma tego miasta bez ciebie.

quendi dodano: 16 grudnia 2013

"Tak tylko lecisz w dół, ciężko zmienić kurs, pewnie nieprędko ktoś zobaczy tu w tobie królewnę, jak jesteś warta więcej - zmień się, bo tutaj może być lepiej, przecież nie ma tego miasta bez ciebie."

 Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie   pokonaj wreszcie to lub stań od tego wyżej. Jeżeli myślisz  że już nic ci nie pomoże  rozejrzyj się dookoła  inni mają gorzej. I pnij do przodu  mimo wszelkim przeciwnościom losu. Pomagaj szczęściu.

quendi dodano: 16 grudnia 2013

"Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie - pokonaj wreszcie to lub stań od tego wyżej. Jeżeli myślisz, że już nic ci nie pomoże, rozejrzyj się dookoła, inni mają gorzej. I pnij do przodu, mimo wszelkim przeciwnościom losu. Pomagaj szczęściu."

nie radzę sobie z tym wszystkim. kocham Cię najmocniej jak potrafię. wiem  że ranię  wiem  że czasem naprawdę ciężko ze mną wytrzymać  ciężko rozmawiać i dojść do porozumienia. ale nikt  nigdy nie kochał Cię tak jak ja. jestem tego pewna. uwierz mi  nie wytrzymam bez Ciebie. nie podniosę się przytłoczona nawałem wspomnień  które zostaną mi po Tobie i po nas. ranię jak nikt  wiem. ale mimo wszystko  kurwa staram się jakoś nad tym panować. codziennie od nowa uczę się uczuć  bo wiem  że mam dla kogo to robić. nie zniosę bólu rozdzierającego się serca. nie potrafię wymazać tego wszystkiego  mimo  że trwało tak krótko. zostań  potrzebuję Cię tu. kocham Cię  błagam  pomóż przeżyć mi kolejny dzień. bądź.   notte.

notte dodano: 16 grudnia 2013

nie radzę sobie z tym wszystkim. kocham Cię najmocniej jak potrafię. wiem, że ranię, wiem, że czasem naprawdę ciężko ze mną wytrzymać, ciężko rozmawiać i dojść do porozumienia. ale nikt, nigdy nie kochał Cię tak jak ja. jestem tego pewna. uwierz mi, nie wytrzymam bez Ciebie. nie podniosę się przytłoczona nawałem wspomnień, które zostaną mi po Tobie i po nas. ranię jak nikt, wiem. ale mimo wszystko, kurwa staram się jakoś nad tym panować. codziennie od nowa uczę się uczuć, bo wiem, że mam dla kogo to robić. nie zniosę bólu rozdzierającego się serca. nie potrafię wymazać tego wszystkiego, mimo, że trwało tak krótko. zostań, potrzebuję Cię tu. kocham Cię, błagam, pomóż przeżyć mi kolejny dzień. bądź. / notte.

If our love is tragedy why are you my remedy?

wziuum dodano: 15 grudnia 2013

If our love is tragedy why are you my remedy?

  Jesteś jak wakacje.     Taka gorąca?    Nie  bez szkoły.

wziuum dodano: 15 grudnia 2013

- Jesteś jak wakacje. - Taka gorąca? - Nie, bez szkoły.
Autor cytatu: slonbogiem

  Nie mam problemu z alkoholem.    Pijesz.    Tak  piję  ale nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z tobą.

nalajcizm dodano: 15 grudnia 2013

- Nie mam problemu z alkoholem. - Pijesz. - Tak, piję, ale nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z tobą.

'Gdy patrzysz jej w oczy i widzisz w nich dom i wasze nienarodzone dzieci wiesz ze tu Twoje miejsce'

quendi dodano: 15 grudnia 2013

'Gdy patrzysz jej w oczy i widzisz w nich dom i wasze nienarodzone dzieci wiesz ze tu Twoje miejsce'

'...Może też nie możesz zasnąć  proszę cię  uśmiechnij się  Może też stajesz do walki  ale upadasz na deski  Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz  Wszystkie myśli i uczucia  których nie masz gdzie pomieścić'

quendi dodano: 15 grudnia 2013

'...Może też nie możesz zasnąć, proszę cię, uśmiechnij się Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz Wszystkie myśli i uczucia, których nie masz gdzie pomieścić'

Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą  ale u mnie się tak jakoś złożyło.

nalajcizm dodano: 15 grudnia 2013

Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło.

 Noc jutro pewnie przeminie  teraz siedzi sama z pustą butelką po winie. He  bywa samotna i smutna  byleby tylko przetrwać do jutra.

quendi dodano: 15 grudnia 2013

"Noc jutro pewnie przeminie, teraz siedzi sama z pustą butelką po winie. He, bywa samotna i smutna, byleby tylko przetrwać do jutra."

 Zostań  potrzebuję Cię tu   To co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół   Zostań  poukładaj mi sny   Jeden z nich na pewno to My   Zostań  potrzebuję Cię tu   To co w sobie mam  nie chce się dzielić na pół   Zostań  poukładaj mi łzy   Jedna z nich na pewno to Ty

quendi dodano: 15 grudnia 2013

"Zostań, potrzebuję Cię tu, To co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół, Zostań, poukładaj mi sny, Jeden z nich na pewno to My, Zostań, potrzebuję Cię tu, To co w sobie mam, nie chce się dzielić na pół, Zostań, poukładaj mi łzy, Jedna z nich na pewno to Ty"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć