głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika koniecxx

tak źle nie było dawno tak dobrze nie było nigdy

coladapina dodano: 13 grudnia 2013

tak źle nie było dawno, tak dobrze nie było nigdy

dlaczego coś zatrzymuje słowa w moich ustach które chcialabym wypowiedzieć? dlaczego coraz wiecej wiem a coraz mniej mówię? dlaczego jestem tak obojętna na wszystko? czym jest ta blokada i dlaczego jest tak silna? dlaczego nawet pisanie jest trudniejsze? czym jest ten ból który w sobie kryje?

coladapina dodano: 29 sierpnia 2013

dlaczego coś zatrzymuje słowa w moich ustach, które chcialabym wypowiedzieć? dlaczego coraz wiecej wiem, a coraz mniej mówię? dlaczego jestem tak obojętna na wszystko? czym jest ta blokada i dlaczego jest tak silna? dlaczego nawet pisanie jest trudniejsze? czym jest ten ból który w sobie kryje?

Twoje wpisy są jak poezja z najwyższej półki. niesamowite i ciekawe. pokazują też brutalną prawdę. chyba powinnam Ci podziękować bo wiele razy kiedy czytam to co piszesz wszystko układa mi się w głowie chociaż wiem że jest nie do ogarnięcia. teksty coladapina dodał komentarz: Twoje wpisy są jak poezja z najwyższej półki. niesamowite i ciekawe. pokazują też brutalną prawdę. chyba powinnam Ci podziękować, bo wiele razy kiedy czytam to co piszesz, wszystko układa mi się w głowie chociaż wiem, że jest nie do ogarnięcia. do wpisu 14 maja 2013
nie ma Cię i jakoś nie jest mi z tym źle. po prostu Cię nie ma. nic więcej.

coladapina dodano: 14 stycznia 2013

nie ma Cię i jakoś nie jest mi z tym źle. po prostu Cię nie ma. nic więcej.

kochasz mnie. ale to z nią siedzisz na codzień. to ją wieczorami mocno trzymasz zbliżając swoje usta do jej szyi średnio co 30 sekund. nienawidzisz jej ale nie potrafisz odejść. ona Cię wykańcza zabijając od środka. niszczy Cię ale i tak ciągle gdy się mijamy jesteś z nią. wymieniamy spojrzenia a ona patrzy na mnie zawistnie z poczuciem wyższości. wie że należysz do niej. i tak kolejny raz przechodzimy obok siebie. JA TY i ONA wódka.

coladapina dodano: 23 grudnia 2012

kochasz mnie. ale to z nią siedzisz na codzień. to ją wieczorami mocno trzymasz zbliżając swoje usta do jej szyi średnio co 30 sekund. nienawidzisz jej, ale nie potrafisz odejść. ona Cię wykańcza zabijając od środka. niszczy Cię, ale i tak ciągle gdy się mijamy jesteś z nią. wymieniamy spojrzenia, a ona patrzy na mnie zawistnie z poczuciem wyższości. wie, że należysz do niej. i tak kolejny raz przechodzimy obok siebie. JA, TY i ONA-wódka.

 pa na zawsze? daj spokój już żadne z nas w to nie wierzy. to jest zbyt silne.

coladapina dodano: 23 grudnia 2012

"pa na zawsze?" daj spokój, już żadne z nas w to nie wierzy. to jest zbyt silne.

zwracam się z uprzejmą prośbą o nie przypominanie mi o JEGO istnieniu. moje serce i tak wystarczająco natrętnie dopomina się o niego.

coladapina dodano: 16 grudnia 2012

zwracam się z uprzejmą prośbą o nie przypominanie mi o JEGO istnieniu. moje serce i tak wystarczająco natrętnie dopomina się o niego.

mój sposób na poprawienie humoru to nie zakupy czy wielkie ciastko. ja wsiadam za kierownicę i jadę. przed siebie. bez celu. czasem w stronę światła czasem w stronę mroku. zwiedzam drogi których nie znam odkrywam miejsca które widziałam już w snach. jadę czując drganie basów a gdy wkrada się jakaś dołująca myśl naciskam mocniej pedał gazu i dostarczam sobie tyle adrenaliny że nie ma mowy o myśleniu o pierdołach

coladapina dodano: 16 grudnia 2012

mój sposób na poprawienie humoru to nie zakupy czy wielkie ciastko. ja wsiadam za kierownicę i jadę. przed siebie. bez celu. czasem w stronę światła, czasem w stronę mroku. zwiedzam drogi, których nie znam, odkrywam miejsca, które widziałam już w snach. jadę czując drganie basów, a gdy wkrada się jakaś dołująca myśl naciskam mocniej pedał gazu i dostarczam sobie tyle adrenaliny, że nie ma mowy o myśleniu o pierdołach

może tęsknię? może bardzo chcę napisać? ale nie zrobię nic.

coladapina dodano: 16 grudnia 2012

może tęsknię? może bardzo chcę napisać? ale nie zrobię nic.

bez Ciebie? jakoś sobie radzę. nie mam depresji nie zamknęłam się w domu prowadzę normalne życie zdarza się nawet że szczerze się uśmiechnę. ale o czym ja właściwie mówię? przecież Ciebie nigdy nie było. pojawiałeś się tylko raz na jakiś czas... jednorazowo. ale nie było Cię na stałe.

coladapina dodano: 16 grudnia 2012

bez Ciebie? jakoś sobie radzę. nie mam depresji, nie zamknęłam się w domu, prowadzę normalne życie, zdarza się nawet, że szczerze się uśmiechnę. ale o czym ja właściwie mówię? przecież Ciebie nigdy nie było. pojawiałeś się tylko raz na jakiś czas... jednorazowo. ale nie było Cię na stałe.

 piszę dla poprawienia wspólnych relacji i znajomości

coladapina dodano: 12 grudnia 2012

"piszę dla poprawienia wspólnych relacji i znajomości"

to jest coś więcej niż pusta butelka po wódce rzucona w moją stronę. to coś więcej niż blanty na spontanie. to coś o co wcale nie zabiegamy a wręcz przeciwnie tłumimy to od czasu do czasu wymieniając się wiązanką przekleństw. jak to się dzieje że wracamy? nie wiem ale to coś więcej niż miłość

coladapina dodano: 9 grudnia 2012

to jest coś więcej niż pusta butelka po wódce rzucona w moją stronę. to coś więcej niż blanty na spontanie. to coś o co wcale nie zabiegamy a wręcz przeciwnie, tłumimy to od czasu do czasu wymieniając się wiązanką przekleństw. jak to się dzieje, że wracamy? nie wiem, ale to coś więcej niż miłość

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV