 |
|
Ufałam Ci, jak dziecko. Jak mała, bezbronna dziewczynka swojemu misiowi z którym śpi każdej nocy. / toksycznyrap
|
|
 |
Jest tak samo, może tylko trochę smutno. i nie mówisz dobranoc, i nie mogę przez to usnąć. i może trochę pusto i znowu jest to rano. i znów uwierzyć trudno, że marzenia się spełniają.
|
|
 |
|
To paskudne uczucie kiedy wiesz że go nie kochasz, ale jest dla ciebie wszystkim. Ważniejszy od głupiego telefonu z którym się nigdy nie rozstaje, od muzyki która jest moim uzależnieniem, od wszystkiego. Najgorsze jest to kiedy siedzę sama mając przed sobą twoje zdjęcie, dajesz mi powody do zazdrości.. / Jachcenajamaice ♥
|
|
 |
Ten świat jest jakiś nienormalny dziś, to miejsce, ten kraj, ten kryzys, a w tym wszystkim ja i Ty.
|
|
 |
I nagle Twoje imię jest wszędzie.
|
|
 |
chcę jego. tak cholernie go chcę. < 3
|
|
 |
Zazdrość jednak zdziała dużo.
|
|
 |
Chodź często kłóci się to z ludzką naturą, nie mając z sobą nikogo wszystko staje się bzdurą.
|
|
 |
|
Mówiłeś kocham mówiłeś że jestem dla ciebie najważniejsza ,że nigdy mnie nie zranisz ,że nie złamiesz mi serca bo wiesz co to nieszczęśliwa miłość . Tak, mówiłeś prawdę nie doznałam uczucia nieszczęśliwej miłości . Doznałam uczucia nieodwzajemnionej miłości . Tylko wiesz co to jest sto razy gorsze niż nieszczęśliwa miłość ,bo wiesz ,że ta ukochana osoba ma cię po prostu w dupie ,a ty jesteś bezradna nie możesz nic zrobić . Możesz tylko siedzieć i płakać pomimo to iż wiesz, że płacz nic nie zdziała i tak płaczesz . Nie robisz tego specjalnie . To twój organizm działa tak, że gdy tylko go zobaczysz od razu spod twojej powieki po twoim policzku spływa łza . [inmyveins]
|
|
 |
|
mamo.. czemu wychowałaś mnie na dobrego człowieka. czemu nie mogę być chamska i ranić tak jak ranią mnie. a kiedy po prostu ktoś będzie chciał mnie skrzywdzić zgubiłby prędzej dwie jedynki. czemu? wtedy życie na pewno było by łatwiejsze. było by mniej łez, mniej cierpienia. szybko bym zapominała i wcale się nie przejmowała. żyła bym tym czy jutro kupie sobie nowe dresy a nie tym czy jutro w końcu o nim zapomnę.
|
|
 |
|
- ale tu jedzie spermą - sorki, odbiło mi się.
|
|
|
|