głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kolorowykoszmarek

jak byłam młodsza  to nienawidziłam chodzić na śluby . prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie  szturchały mnie w ramię mówiąc :  no  teraz twoja kolej!'' . przestały  kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach .

czekoladoholik dodano: 4 maja 2011

jak byłam młodsza, to nienawidziłam chodzić na śluby . prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc : "no, teraz twoja kolej!'' . przestały, kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach .

Jak Martin Solveig powiem Ci ' Hello'   Jak Beyonce i Lady Gaga spytam o Twój 'telephone'   jak Black eyed peas poproszę 'rock that body'  na koniec jak James Blunt wyszepczę cicho 'goodbye my lover'  Ty jak eminem będziesz błagał 'baby come back'  nie ulegnę. Powiem Ci 'fuck you' jak... ja.

invidiaa dodano: 4 maja 2011

Jak Martin Solveig powiem Ci ' Hello' , Jak Beyonce i Lady Gaga spytam o Twój 'telephone' , jak Black eyed peas poproszę 'rock that body', na koniec jak James Blunt wyszepczę cicho 'goodbye my lover', Ty jak eminem będziesz błagał 'baby come back', nie ulegnę. Powiem Ci 'fuck you' jak... ja.

Za siedmioma lasami  za siedmioma górami  za siedmioma rzekami w malutkim pałacu żyła sobie piękna księżniczka .  Kurwa!  jak ja wszędzie mam daleko ! powiedziała i rzuciła koroną o ziemię .

invidiaa dodano: 4 maja 2011

Za siedmioma lasami, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami w malutkim pałacu żyła sobie piękna księżniczka . -Kurwa!, jak ja wszędzie mam daleko ! powiedziała i rzuciła koroną o ziemię .

upije Cie miłością  wyrucham szczęściem  zgwałcę uśmiechem.

invidiaa dodano: 4 maja 2011

upije Cie miłością, wyrucham szczęściem, zgwałcę uśmiechem.

nie palę. nałogowo żuję gumę balonową. nie piję. ale uwielbiam colę light. nie przeklinam. ale uwielbiam  mówić slangiem. nie noszę szpilek. ale kocham trampki. nie jestem dziwką. ale potrafię kochać.

invidiaa dodano: 4 maja 2011

nie palę. nałogowo żuję gumę balonową. nie piję. ale uwielbiam colę light. nie przeklinam. ale uwielbiam, mówić slangiem. nie noszę szpilek. ale kocham trampki. nie jestem dziwką. ale potrafię kochać.

Stworzymy wspólną bajkę. bajkę o miłości. idealną. bez wad i zazdrości. i będzie ona trwać od wieczora do godziny 6. by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. i tak co noc. wyimaginowana miłość. jesteś za?

invidiaa dodano: 4 maja 2011

Stworzymy wspólną bajkę. bajkę o miłości. idealną. bez wad i zazdrości. i będzie ona trwać od wieczora do godziny 6. by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. i tak co noc. wyimaginowana miłość. jesteś za?

  on jest seksowny.   tak wiem.   masz szczęście.   tak wiem.   podoba się wielu dziewczynom.   tak wiem.   cudownie się uśmiecha.   tak wiem.   ma genialne oczy.   tak wiem.   niesamowicie całuje.   tak w ... skąd wiesz ?!

invidiaa dodano: 4 maja 2011

- on jest seksowny. - tak wiem. - masz szczęście. - tak wiem. - podoba się wielu dziewczynom. - tak wiem. - cudownie się uśmiecha. - tak wiem. - ma genialne oczy. - tak wiem. - niesamowicie całuje. - tak w ... skąd wiesz ?!

 kocham go ale nic mu nie mów.   ale on to wie i się cieszy.   co? jak to?   bo stoi za tobą i się uśmiecha

invidiaa dodano: 4 maja 2011

-kocham go ale nic mu nie mów. -ale on to wie i się cieszy. -co? jak to? -bo stoi za tobą i się uśmiecha

Nie jestem idealna  bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok.  Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów  a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną  szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić  że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..

invidiaa dodano: 4 maja 2011

Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..

psychopatyczny i oziębły dupek z wygórowanymi ambicjami i przerostem ego ponad swój wzrost .

invidiaa dodano: 4 maja 2011

psychopatyczny i oziębły dupek z wygórowanymi ambicjami i przerostem ego ponad swój wzrost .

Obieranie cebuli jest genialne. Możesz płakać do woli i nikt nie będzie zadawał pytania co się stało  a Ty nie zmieszasz się przy odpowiedzi.

invidiaa dodano: 4 maja 2011

Obieranie cebuli jest genialne. Możesz płakać do woli i nikt nie będzie zadawał pytania co się stało, a Ty nie zmieszasz się przy odpowiedzi.

Błękit Twoich oczu przyciąga jak magnes. mogę godzinami w nie patrzeć  nie myśląc  że kiedyś może mi się to znudzić. Nie znudzi.

invidiaa dodano: 4 maja 2011

Błękit Twoich oczu przyciąga jak magnes. mogę godzinami w nie patrzeć, nie myśląc, że kiedyś może mi się to znudzić. Nie znudzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć