 |
|
Kobieta gra swoim ciałem i właśnie dlatego nie należy jej ufać. To fałszywa, zdradziecka istota. Największym dramatem w życiu z kobietą pod jednym dachem jest fakt, że sama nie wie, czego chce.
|
|
 |
|
Od życia butem w twarz ale oddychasz.
Czy otwierasz się na ten świat czy zamykasz,
odwagę wykaż staw czoła przeciwnościom.
Każdą porażkę tak przyjmij z godnością...
|
|
 |
|
W jednym momencie cieszysz się wszystkim dookoła, cieszysz się życiem jak małe dziecko i wręcz jesteś pewien, że tego nie zepsuje już nic. A chwilę później siedzisz sam przy oknie, z kubkiem gorącej czekolady w dłoniach i nie wiesz co masz robić. Jest już dość późno, drzewa okrywa puch a ulice miasta są tak śnieżno białe. Mały dreszcz przeszywa ciało na wylot, a w myślach ginie wszystko co piękne. Wspomnienia uderzają ze zdwojoną siłą. Szarpią serce, zadając przy tym najokropniejszy ból ze wszystkich możliwych. Chcesz tamtej przeszłości, jednocześnie nienawidząc jej najbardziej na świecie, ale ona wraca. Wraca mieszając tylko w Tobie. Wraca niszcząc tylko Ciebie. Nie pozwól by to co było, zrujnowało Ci to co jeszcze może być. Proszę, przyrzeknij mi, że nigdy nie popełnisz tego samego błędu co ja. / Endoftime.
|
|
 |
|
Suka to dla ciebie za ładne określenie kurwo.
|
|
 |
|
A kiedy już choć raz naprawdę przegrasz, bądź wstrzymasz grę, stracisz coś na zawsze. Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się, a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością, tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół. Będziesz taki jak ja, wrak człowieka, już nigdy do końca nie odzyskasz tego, co choć raz w życiu straciłeś. / Urywek z blogu, Endoftime.
|
|
 |
|
Chciałabym Ci powiedzieć, że...
... że tak bardzo, ponad wszystko.
I że chciałabym na zawsze.
|
|
 |
|
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk.
Może Cię zatruć, podnieść na duchu, lub sprawić, że rozchorujesz się nie wiedząc nawet dlaczego."
|
|
 |
|
"Do nieba patrzysz w góre, a nie spojrzysz w siebie; Nie znajdzie Boga, kto go szuka tylko w niebie."
|
|
 |
|
There was this boy who
tore my heart in two...
I had to lay him eight feet underground... /
The Pretty Reckless - Goin’ Down
|
|
 |
|
Płuca pełne powietrza, w piersiach bogini zwycięstwa !
|
|
 |
|
Chciałbym aby czas zatrzymał się gdzieś w maju, byłabym wtedy w raju, nawet nie będąc na haju.
|
|
 |
|
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
|
|
|
|