głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochaniutka_15_

I przez nieodebrane połączenie od niego żałuję  że wgl poszłam spać.

fruugo dodano: 18 grudnia 2011

I przez nieodebrane połączenie od niego żałuję, że wgl poszłam spać.

Jeden głupi sms od Niego potrafił doprowadzić mnie do łez mimo  że nie było w nim nic ponad zwykłe  co tam ...

fruugo dodano: 18 grudnia 2011

Jeden głupi sms od Niego potrafił doprowadzić mnie do łez mimo, że nie było w nim nic ponad zwykłe "co tam"...

To chore   wierzę  że jeśli nie będę do Ciebie pisać  to coś zrozumiesz  choć sama nie wiem  co to miałoby być.

fruugo dodano: 17 grudnia 2011

To chore - wierzę, że jeśli nie będę do Ciebie pisać, to coś zrozumiesz, choć sama nie wiem, co to miałoby być.

Dzisiejszej nocy zrozumiałam  że tego co było między nami nie można było nazwać związkiem  to była tylko gra pozorów... Ale wiesz co..? Zagrajmy jeszcze raz.. proszę.

fruugo dodano: 15 grudnia 2011

Dzisiejszej nocy zrozumiałam, że tego co było między nami nie można było nazwać związkiem, to była tylko gra pozorów... Ale wiesz co..? Zagrajmy jeszcze raz.. proszę.

Ludzie się gubią i czasem nigdy nie odnajdują.

fruugo dodano: 13 grudnia 2011

Ludzie się gubią i czasem nigdy nie odnajdują.

Cz. 2.  Z Tobą było całkiem inne życie  nasza miłość mogła być na szczycie  byłeś jak moje przeznaczenie od kilku miesięcy kochałam tylko Ciebie.Me uczucie do Ciebie nigdy nie wygaśnie  i uświadomiłam sobie to teraz właśnie. Przychodzą takie chwile co trzeba się wypłakać brakuje tylko takich co mogłabym z radości skakać. Byłeś wszystkim  byłeś wszystkim czego chciałam żyć bez Ciebie normalnie nie umiałam. A kiedy byłeś blisko wtedy wiedziałam  że mam już chyba wszystko.    nchsg

nachujsiegapisz dodano: 12 grudnia 2011

Cz. 2. Z Tobą było całkiem inne życie, nasza miłość mogła być na szczycie, byłeś jak moje przeznaczenie od kilku miesięcy kochałam tylko Ciebie.Me uczucie do Ciebie nigdy nie wygaśnie, i uświadomiłam sobie to teraz właśnie. Przychodzą takie chwile co trzeba się wypłakać brakuje tylko takich co mogłabym z radości skakać. Byłeś wszystkim, byłeś wszystkim czego chciałam żyć bez Ciebie normalnie nie umiałam. A kiedy byłeś blisko wtedy wiedziałam, że mam już chyba wszystko. || nchsg

na początku gdy Ciebie poznałam od kilku miesięcy o Tobie myślałam... i nigdy już przestać przecież nie chciałam. Codziennie patrzyłeś mi głęboko w oczy i nikt by nie pomyślał  że coś nas zjednoczy  lecz jednak coś Ci sie odmieniło i moje serce mocniej zabiło. Wtedy tą stratę mega odczułam i przez kilka tygodni źle się z tym czułam. Tak bardzo mówiłam  że mam wyjebane  że to wszystko nie  było nam pisane. Teraz mi głupio że to tak się skończyło chciałabym żeby wszystko się ułożyło  żebym nie musiała już tęsknić i kochać no i najważniejsze do poduszki szlochać.Teraz to wszystko jest mi kurwa jedno i będziesz chciał wrócić wiem to na pewno. To wszystko źle się potoczyło nie miało tak to wyglądać lecz jednak się skończyło. Teraz mi smutno jest bez Ciebie lecz w najtrudniejszych chwilach pomagają przyjaciele.To niezapomniane chwile tego nie da się wymazać  gdy Cię zobaczę chce mi się płakać.    C.D.N nchsg

nachujsiegapisz dodano: 12 grudnia 2011

na początku gdy Ciebie poznałam od kilku miesięcy o Tobie myślałam... i nigdy już przestać przecież nie chciałam. Codziennie patrzyłeś mi głęboko w oczy i nikt by nie pomyślał, że coś nas zjednoczy, lecz jednak coś Ci sie odmieniło i moje serce mocniej zabiło. Wtedy tą stratę mega odczułam i przez kilka tygodni źle się z tym czułam. Tak bardzo mówiłam, że mam wyjebane, że to wszystko nie było nam pisane. Teraz mi głupio,że to tak się skończyło chciałabym żeby wszystko się ułożyło, żebym nie musiała już tęsknić i kochać no i najważniejsze do poduszki szlochać.Teraz to wszystko jest mi kurwa jedno i będziesz chciał wrócić wiem to na pewno. To wszystko źle się potoczyło nie miało tak to wyglądać lecz jednak się skończyło. Teraz mi smutno jest bez Ciebie lecz w najtrudniejszych chwilach pomagają przyjaciele.To niezapomniane chwile tego nie da się wymazać, gdy Cię zobaczę chce mi się płakać. || C.D.N nchsg

Popełniłam wiele błędów  ale jedno już wiem   że nie wolno się zmieniać dla kogoś  kto nie jest tego wart.

fruugo dodano: 12 grudnia 2011

Popełniłam wiele błędów, ale jedno już wiem - że nie wolno się zmieniać dla kogoś, kto nie jest tego wart.

Znasz to uczucie gdy piszesz z kimś na kim Ci zależy a on nagle pisze  pa  i wychodzi nawet nie czekając aż mu odpowiesz? Tak właśnie wyglądało nasze rozstanie.

fruugo dodano: 12 grudnia 2011

Znasz to uczucie gdy piszesz z kimś na kim Ci zależy a on nagle pisze "pa" i wychodzi nawet nie czekając aż mu odpowiesz? Tak właśnie wyglądało nasze rozstanie.

nie martwimy się o zmarnowany dzień  tydzień ani miesiąc  a później chcemy cofać czas. może warto zacząć myśleć o tym  co jest teraz...?

fruugo dodano: 12 grudnia 2011

nie martwimy się o zmarnowany dzień, tydzień ani miesiąc, a później chcemy cofać czas. może warto zacząć myśleć o tym, co jest teraz...?

 Wszyscy wiedzą  że czegoś nie da się zrobić  i przychodzi taki jeden  który nie wie  że się nie da  i on właśnie to robi.

fruugo dodano: 12 grudnia 2011

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi."

dzięki    teksty fruugo dodał komentarz: dzięki ;* do wpisu 11 grudnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć