 |
|
i nie wmawiaj mi, że z nim będę szczęśliwsza. nie ma niczego głupszego niż odchodzenie dla 'czyjegoś dobra'. pieprze takie dobro.
|
|
 |
|
Nie zakochuj się. Skocz z mostu. Podobno mniej boli !
|
|
 |
|
Jak niewiele wystarczy, by zachorować na miłość - jeden pocałunek, kilka rozmów o niczym, parę przytuleń na powitanie i pożegnanie, obecność i nieobecność. Nic wielkiego. I nagle nie ma na to rady.
|
|
 |
|
Oddam wszystkie jutra, za jedno dzis z Toba.
|
|
 |
|
Jesteś księżniczką i traktuj siebie w tych kategoriach. Jesteś piękna niezależna młoda i dobra.
|
|
 |
|
Musisz zrozumieć, że spotka Cię kara. poczekam aż zatęsknisz, wtedy powiem Ci 'SPIERDALAJ' ~ Tałi
|
|
 |
|
'Przepraszam' nie skleja złamanego serca, 'ups' nie suszy łez, 'następnym razem będzie lepiej' jest stratą czasu, a 'obiecuję' nic już nie znaczy.
|
|
 |
|
Dopiero przyszłość pokazuje nam kto ile był wart.
|
|
 |
|
Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu.
|
|
 |
|
Już nie boję się Buki z Muminków, Arktosa z Tabalugi, czy Gargamela ze Smerfów. Boję się, że kiedyś Cię stracę.
|
|
 |
|
Tyle problemów i ulic bez wyjścia,tyle miłości która nie ujrzy światła dziennego. Tyle pocałunków,kiedy się nie chcesz obudzić.Tysiące ran który nie da się zliczyć.
|
|
|
|